روند دمایی در تهران کاهشی است، کمینه دمای امروز صبح پایتخت 13 درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز تهران به 21 درجه می رسد.

وضعیت هوای تهران

کارشناس سازمان هواشناسی گفت : از امروز سه شنبه ( 30 مهر ) تا شنبه هفته آینده در بیشتر نقاط کشور بارش های پراکنده و متناوب همراه با تندبادهای لحظه ای ادامه دارد.آخرین وضعیت آب و هوای تهران در ایرناک آخرین وضعیت آب و هوای تهران در ایرناک

فریبا گودرزی افزود : از امروز تا شنبه هفته آینده به تناوب در استان های واقع در شمال غرب ، غرب ، دامنه های جنوبی البرز ، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و بخش هایی از مرکز کشور؛ بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی خواهند داشت.

وی اظهارداشت : همچنین شدت بارش برای امروز و فردا در استان هایی مانند کردستان ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، کرمانشاه ، زنجان ، قزوین ، غرب همدان ، لرستان ، غرب مرکزی ، جنوب اصفهان و شرق کهگیلویه و بویراحمد است که احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها در این مناطق وجود دارد. ضمن اینکه در جاده های کوهستانی این مناطق مه آلوده بودن را خواهیم داشت و وزش تندبادهای لحظه ای برای این مناطق نیز دور از انتظار نیست.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد : همچنین تا آخر این هفته برای سواحل شمالی کشور بارش متناوب باران و وزش باد را انتظار داریم ، همچنین امروز بعدازظهر در جنوب کشور از جمله جنوب کرمان ، جنوب فارس و نقاطی از هرمزگان رشد ابر همراه با رعد و برق و رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق پیش بینی شده است.

گودرزی گفت : امروز به علت افزایش سرعت وزش باد روی شمال عربستان و جنوب عراق ، وقوع گرد و خاک برای استان هایی مانند خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.

هواشناسی تهران

کارشناس سازمان هواشناسی افزود : امروز تهران در برخی ساعات افزایش ابر و گاهی وزش باد و بارش پراکنده خواهد داشت. روند دمایی در تهران کاهشی است ، کمینه دمای امروز صبح پایتخت 13 درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز تهران به 21 درجه می رسد. فردا کمینه و بیشینه دمای تهران به ترتیب 12 و 19 درجه بالای صفر خواهد شد.

گودرزی اظهارداشت : تازه آباد کرمانشاه ، لاله زار کرمان و فیروزکوه با دمای صفر درجه و برازجان ، بوشهر ، قصر قند و سیستان و بلوچستان با دمای 37 درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

  • تاریخ: سه شنبه, 30 مهر 1398
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 5,103 بار
آخرین وضعیت آب و هوای تهران
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,690