معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زمان آغاز گازسوز کردن خودروها به صورت رایگان را اعلام کرد.

دوگانه سوز کردن خودروها

حمید قاسمی ده چشمه با اشاره به لیست کارخانه های مورد تایید برای تبدیل خودرو بنزینی به گازسوز ، گفت : با هفت شرکت در حال مذاکره و بررسی هستیم و قراردهای آن نیز آماده است و قرار شده تا 250 مرکز مشخص شده ، طی هماهنگی تجهیزات لازم را از این هفت شرکت تامین کنند.زمان شروع گاز سوز یا دوگانه سوز کردن رایگان خودروها در ایرناکزمان شروع گاز سوز یا دوگانه سوز کردن رایگان خودروها در ایرناک

به گفته وی ، این 250 مرکز همان مراکزی هستند که نام و آدرس آن ها در شرکت پخش آورده شده اما ممکن است که تعداد آن ها نیز افزایش یابد. اکنون نمی توان درباره عدد دقیق این جایگاه ها اظهارنظر کرد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید به اینکه اکنون استقبال از مصرف سی ان جی افزایش یافته است و روزانه 24.3 میلیون مترمکعب مصرف می شود ، اظهار کرد : میزان ثبت نام ها 50 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته اما آن چیزی که مدنظر ماست ، هنوز اتفاق نیفتاده ولی در کل رشد استقبال خوب بوده است.

قاسمی در پاسخ به این سوال که کارهای نهایی تایید مراکز چه زمانی انجام می شود ، گفت : درنهایت تا دو هفته دیگر ، این مراکز مورد تایید قرار می گیرند و اقدامات لازم در این راستا انجام می شود و مردم می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

وی با بیان این که در حال حاضر نیز مردم می توانند با هزینه خودشان به این مراکز مراجعه کنند ، اظهار کرد : مشکلی در این بخش وجود ندارد اما باتوجه به این که تجهیز صورت گرفته است ، احتمالا دو هفته دیگر قرارداد منعقد می شود و ما می توانیم به صورت رایگان مخازن را برای مراکز مشخص شده ، ارسال کنیم تا فرایند کار پیش برود.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره ظرفیت انجام این کار گفت : این مساله به میزان ظرفیت کارگاه ها بستگی دارد اما می توان گفت که تقریبا در هر شرکت کارخانه مخزن حدودا 15 هزار تبدیل در هر ماه صورت می گیرد؛ به عبارت دیگر در هر کدام از هفت کارخانه ، امکان تبدیل 15 هزار مخزن وجود دارد و قصد داریم تا این ظرفیت را تا عید به 30 هزار افزایش دهیم.

قاسمی همچنین تصریح کرد : این امکان وجود داد که به تمام تقاضاها پاسخ دهیم.

  • تاریخ: شنبه, 21 دی 1398
  • برگرفته از: شفاف
این مطلب مفید بود؟
زمان شروع گاز سوز یا دوگانه سوز کردن رایگان خودروها
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,730