سازمان هواشناسی از بارش برف و باران طی امروز و فردا در برخی استان های غربی و شرقی کشور و افزایش آلاینده های جوی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی خبر داد.

وضعیت آب و هوای کشور

بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی سامانه بارشی امروز در بخش هایی از غرب ، جنوب غرب ، دامنه های زاگرس مرکزی و بخش هایی از مرکز فعال خواهد بود.هوای کلانشهرها آلوده می شود در ایرناکهوای کلانشهرها آلوده می شود در ایرناک

از بعدازظهر امروز سامانه بارشی به سمت شرق کشور حرکت می کند و در دامنه های زاگرس مرکزی ، شمال و شرق فارس ، نوار غربی اصفهان ، شمال و غرب کرمان ، شمال هرمزگان و بخش هایی از یزد و خراسان جنوبی و ارتفاعات جنوب شرق بارش های پراکنده پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی فعالیت سامانه بارشی فردا دوشنبه در جنوب شرق کشور ، بخش های مرکزی و جنوبی کرمان ، جنوب شرق فارس ، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان متمرکز بوده و باعث رگبار باران ، رعدوبرق و وزش بادهای شدید در این مناطق می شود. سامانه بارشی اواخر روز دوشنبه از کشور خارج می شود.

از روز سه شنبه تا آخر هوا پایداری هوا در اکثر مناطق کشور پیش بینی شده که باعث افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می شود.

  • تاریخ: یکشنبه, 18 اسفند 1398
  • برگرفته از: خبرآنلاین
هوای کلانشهرها آلوده می شود
5.0
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,710