وی با اشاره به اینکه این وضعیت جوی کمابیش تا فردا (13 بهمن) تداوم دارد، تصریح کرد:بیشتر ساعات فردا همراه با وزش باد به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه است.

وضعیت کیفیت هوای تهران چگونه است؟

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای با اشاره به اینکه کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر در شرایط پاک قرار دارد، گفت:در برخی ساعات امروز (12 بهمن) وزش باد نسبتا شدید در تهران پیش بینی می شود.وضعیت کیفیت هوای تهران چگونه است؟ در ایرناک وضعیت کیفیت هوای تهران چگونه است؟ در ایرناک

حسین شهبازی با بیان اینکه پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (12 بهمن) است، اظهار کرد:در برخی ساعات امروز وزش باد نسبتاً شدید به بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینکه این وضعیت جوی کمابیش تا فردا (13 بهمن) تداوم دارد، تصریح کرد:بیشتر ساعات فردا همراه با وزش باد به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه است.

به گفته شهبازی دمای هوا در تهران تا روز آینده افزایش جزئی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد:بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای اکثر مناطق شهر تهران طی امروز (12 بهمن) در شرایط سالم است و وزش باد در برخی ساعات بعدازظهر افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

شهبازی تصریح کرد:بر این اساس انتظار می رود تا صبحگاه فردا (13 بهمن) وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوب قرار داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت منتهی به 11 صبح امروز با شاخص میانگین 73 در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد:کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین 50 در شرایط سالم است.

  • تاریخ: جمعه, 12 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,132 بار
وضعیت کیفیت هوای تهران چگونه است؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,570