مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو زمان تولید انبوه خودروی پژو 301 این خودروسازی را اعلام کرد.

زمان عرضه پژو 301 ایران خودرو در ایران

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت : تولید انبوه پژو 301 از شهریور سال 99 آغاز خواهد شد.زمان عرضه پژو 301 ایران خودرو در ایران در ایرناکزمان عرضه پژو 301 ایران خودرو در ایران در ایرناک

فرشاد مقیمی افزود : بیش از هزار قطعه نیازمند خودکفایی برای تولید محصول پژو 301 شناسایی شده که افزون بر 140 سازنده برتر داخلی برای تولید آن مشارکت دارند.

پژو 301 ایران خودرو

پژو 301 خودروی جدید ایران خودرو

وی با اشاره به اینکه پژو 301 پلت فرم جدیدی برای تولید محصولات آتی ایران خودرو به شمار می رود ، اظهار کرد : این خودرو مطابق استانداردهای 85گانه و دوستدار محیط زیست است.مقیمی ، نبود نقص منجر به بازگشت خودرو تا 10 هزار کیلومتر پیمایش ، شروع تولید با حداقل سطح کیفی چهار ستاره و دستیابی به اهداف صنعتی سازی و تجاری سازی در 6 ماه نخست تولید انبوه را از اهداف کلان کیفی تولید این محصول عنوان کرد.

مدیرعامل ایران خودرو از ویژگی های این محصول به دو گیربکس دستی و اتوماتیک و گیربکس داخلی ارتقا یافته (4BE) با تولید صدای کمتر و کلاچ هیدرولیک اشاره کرد.

مقیمی با بیان اینکه پژو 301 محصولی ایمن برای مشتریان است ، تاکید کرد : کاربرد فلزات با استحکام بالا و کیسه هوای جانبی سرنشینان ، 301 را به خودرویی ایمن برای مشتریان تبدیل کرده است. وی گفت : این خودرو با تغییری که در وضع ظاهری جلوپنجره آن در مدل فیس لیفت داده شد ، تست های عابر پیاده را با موفقیت بیشتری نسبت به مدل های پیشین پشت سر گذاشته است.

  • تاریخ: شنبه, 13 مهر 1398
  • برگرفته از: دنیای اقتصاد
این مطلب مفید بود؟
زمان عرضه پژو 301 ایران خودرو در ایران
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,370