معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در خصوص پیامک جعلی " ثبت اطلاعات کارتی خود در سامانه سهام عدالت به همراه 500 هزار تومان عیدی سال نو " هشدار داد.

اس ام اس جعلی سهام عدالت و 500 هزار تومان عیدی

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شهروندان خواست فریب پیامک جعلی " ثبت اطلاعات کارتی خود در سامانه سهام عدالت به همراه 500 هزار تومان عیدی سال نو" را نخورند.ماجرای اس ام اس جعلی عیدی و سهام عدالت در ایرناک ماجرای اس ام اس جعلی عیدی و سهام عدالت در ایرناک

سرهنگ "رامین پاشایی" با اعلام این خبر ، اظهارداشت : بسیاری از هموطنان گرامی در روز های گذشته پیامکی دریافت کرده اند مبنی بر اینکه " فقط تا پایان اسفند ماه فرصت باقیست جهت ثبت اطلاعات کارتی خود در سامانه سهام عدالت به همراه دریافت 500 هزار تومان عیدی سال نو " اقدام کنند .

این مقام انتظامی درباره نحوه عملکرد این مجرمان سایبری ، گفت : پیامک مزبور هیچ گونه ارتباطی با سامانه رسمی سهام عدالت ندارد و اطلاعات شخصی و بانکی افراد مانند رمز دوم ، شماره حساب ، cvv2 و ... را به سرقت می برند تا بتوانند به اهداف شوم خود که همانا سرقت است ، دست پیدا کنند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا بیان کرد : شهروندان می توانند در صورت مواجهه با موارد مشکوک و غیرقانونی در فضای مجازی آن را از طریق سایت (www.cyberpolice.ir) به پلیس فتا اعلام کنند.

  • تاریخ: یکشنبه, 28 بهمن 1397
  • برگرفته از: پایگاه خبری پلیس
بازدید : 1,407 بار
ماجرای اس ام اس جعلی عیدی و سهام عدالت
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,760