مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر در خصوص نحوه دریافت کارت شناسایی برق توضیحاتی ارائه کرد.

نحوه دریافت کارت شناسایی برق

مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر از ارائه کارت شناسایی برق که روی آن شناسه ١٣ رقمی برق مشترکان درج شده است ، به این مشترکان در سراسر کشور خبر داد.نحوه دریافت کارت شناسایی برق در ایرناکنحوه دریافت کارت شناسایی برق در ایرناک

هادی مدقق با اشاره به روش های مختلف پرداخت قبض برق ، اظهار کرد : یکی از برنامه ها ، معرفی روش های مختلفی بود که مشترکان می توانستند پس از حذف قبوض کاغذی برق ، وجه قبض خود را پرداخت کنند و روش هایی برای افرادی که گوشی هوشمند دارند ، پیش بینی شده بود. صاحبان این تلفن های همراه می توانند از طریق وب سایت ، اپ های مختلف و... قبض خود را پرداخت کنند.

وی ادامه داد : افرادی که گوشی هوشمند ندارند می توانند از طریق USSD قبض خود را پرداخت کنند. اما افرادی که هیچ نوع گوشی ندارند ، باید شناسه قبض خود را که پیش از این در قبوض کاغذی درج می شد ، داشته باشند. برای این که این افراد بتوانند چه از طریق تلفن ثابت و چه از طریق خودپرداز پرداخت کنند ، تصمیم گرفتیم به همه مشترکان کارت شناسایی برق داده شود که شناسه دقیق خود را داشته باشند.

مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر تاکید کرد : درواقع هدف این است مشترکان شناسه قبض خود را مانند یک کارت مثل دیگر کارت ها در اختیار داشته باشند که هرجا مراجعه کردند ، بتوانند قبض خود را پرداخت کنند.

مدقق با بیان این که طرح ارائه کارت شناسایی برق از برنامه های ماه آینده است ، اظهار کرد : طرح به صورت سراسری در کشور اجرا می شود و هزینه آن از مشترک گرفته نمی شود.

بر اساس این گزارش ، قبوض کاغذی برق از ابتدای مهرماه حذف شد و مشترکان پس از آن اطلاعات قبض خود را از طریق پیامک دریافت می کنند.

  • تاریخ: شنبه, 18 آبان 1398
  • برگرفته از: خبرآنلاین
این مطلب مفید بود؟
نحوه دریافت کارت شناسایی برق
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,320