مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر در خصوص نحوه دریافت کارت شناسایی برق توضیحاتی ارائه کرد.

نحوه دریافت کارت شناسایی برق

مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر از ارائه کارت شناسایی برق که روی آن شناسه ١٣ رقمی برق مشترکان درج شده است، به این مشترکان در سراسر کشور خبر داد.نحوه دریافت کارت شناسایی برق در ایرناک نحوه دریافت کارت شناسایی برق در ایرناک

هادی مدقق با اشاره به روش های مختلف پرداخت قبض برق، اظهار کرد:یکی از برنامه ها، معرفی روش های مختلفی بود که مشترکان می توانستند پس از حذف قبوض کاغذی برق، وجه قبض خود را پرداخت کنند و روش هایی برای افرادی که گوشی هوشمند دارند، پیش بینی شده بود. صاحبان این تلفن های همراه می توانند از طریق وب سایت، اپ های مختلف و... قبض خود را پرداخت کنند.

وی ادامه داد:افرادی که گوشی هوشمند ندارند می توانند از طریق USSD قبض خود را پرداخت کنند. اما افرادی که هیچ نوع گوشی ندارند، باید شناسه قبض خود را که پیش از این در قبوض کاغذی درج می شد، داشته باشند. برای این که این افراد بتوانند چه از طریق تلفن ثابت و چه از طریق خودپرداز پرداخت کنند، تصمیم گرفتیم به همه مشترکان کارت شناسایی برق داده شود که شناسه دقیق خود را داشته باشند.

مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر تاکید کرد:درواقع هدف این است مشترکان شناسه قبض خود را مانند یک کارت مثل دیگر کارت ها در اختیار داشته باشند که هرجا مراجعه کردند، بتوانند قبض خود را پرداخت کنند.

مدقق با بیان این که طرح ارائه کارت شناسایی برق از برنامه های ماه آینده است، اظهار کرد:طرح به صورت سراسری در کشور اجرا می شود و هزینه آن از مشترک گرفته نمی شود.

بر اساس این گزارش، قبوض کاغذی برق از ابتدای مهرماه حذف شد و مشترکان پس از آن اطلاعات قبض خود را از طریق پیامک دریافت می کنند.

  • تاریخ: شنبه, 18 آبان 1398
  • برگرفته از: خبرآنلاین
بازدید : 175 بار
نحوه دریافت کارت شناسایی برق
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,030