فرمانده انتظامی ایلام از توقیف پنج دستگاه کامیون حامل 10 تن و 525 کیلوگرم مرغ قاچاق در شهرستان سیروان خبر داد.

کشف مرغ قاچاق در سیروان

فرمانده انتظامی ایلام از توقیف پنج دستگاه کامیون حامل 10 تن و 525 کیلوگرم مرغ قاچاق در شهرستان سیروان خبر داد.کشف 10 تن مرغ قاچاق در سیروان در ایرناک کشف 10 تن مرغ قاچاق در سیروان در ایرناک

سردار نورعلی یاری صبح چهارشنبه در گفت وگو با رسانه ها گفت : مأموران انتظامی شهرستان سیروان ، هنگام کنترل محورهای مواصلاتی بصورت مجزا تعداد پنج دستگاه کامیون ایسوزو که حامل مرغ بودند را متوقف کردند.

وی افزود : مأموران در بازرسی از این کامیون ها ، تعداد 4 هزار و 210 قطعه مرغ زنده قاچاق ، معادل 10 تن و 525 کیلوگرم ، فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه در این رابطه پنج متهم دستگیر شده اند ، تصریح کرد : ارزش این محموله توسط کارشناسان یک میلیارد و 316 میلیون ریال برآورد شده است.

سردار یاری با تأکید بر اینکه قاچاق موجب بیماری اقتصاد جامعه می شود از مردم تقاضا کرد : با نیروی انتظامی همکاری کنند و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110، به پلیس اطلاع دهند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 تیر 1398
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 1,099 بار
کشف 10 تن مرغ قاچاق در سیروان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,620
بستن