سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته شدن پنج و مصدوم شدن 66 تن در پی وقوع حریق در مجتمع مسکونی در قم خبر داد.

آتش سوزی در قم

مجتبی خالدی اظهار کرد : ساعت ٠٣ : ١١ دقیقه بامداد امروز وقوع حریق در چند بلوک آپارتمانی به اورژانس کشور اعلام شد که بلافاصله ١٢ آمبولانس به محل حادثه واقع در انسجام ، خیابان محرابی اعزام شدند.پنج کشته بر اثر آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در قم در ایرناکپنج کشته بر اثر آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در قم در ایرناک

وی با بیان اینکه اولین آمبولانس در مدت زمان پنج دقیقه به محل رسید ادامه داد : در محل مشاهده شد که در چند بلوک آپارتمانی حریق رخ داده است بنابراین نیرو های امدادی بلافاصله اقدامات لازم را انجام دادند و ضمن بررسی علایم حیاتی و وضعیت جسمانی مصدومان این حادثه تاکنون 38 نفر را به مراکز درمانی منتقل کردند.

به گفته وی ، ١٠نفر از مصدومان به مرکز درمانی بهشتی ، ١٣نفر به مرکز درمانی ولیعصر و ١٠نفر به مرکز درمانی گلپایگانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با تاکید بر اینکه تعداد 24 نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند گفت : هماهنگی های لازم برای انتقال دو تن از مصدومان به تهران نیز انجام شده است. همچنین متاسفانه تاکنون پنج نفر نیز بر اثر وقوع این حریق جان خود را از دست داده اند.

  • تاریخ: جمعه, 09 اسفند 1398
  • برگرفته از: ایسنا
پنج کشته بر اثر آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در قم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,960