سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک کارگاه تولید کفش در خیابان سپهسالار تهران خبر داد.

آتش سوزی کارگاه تولید کفش در خیابان سپهسالار

سیدجلال ملکی درباره جزئیات این حادثه افزود:ساعت 22 و 11 دقیقه دیشب (5 خرداد) آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی کفاشی در خیابان سپهسالار، کوچه آزادیخواه به سامانه 125 آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که در پی آن بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.آتش سوزی کارگاه تولید کفش در خیابان سپهسالار در ایرناک آتش سوزی کارگاه تولید کفش در خیابان سپهسالار در ایرناک

وی گفت:محل آتش سوزی ساختمانی 3 طبقه و 6 واحدی بود که در هر طبقه دو واحد حدود 50 متری وجود داشت و تمام این واحدها کاربری تولید یا انبار کیف و کفش داشتند. یکی از این واحدها به وسعت 40 متر در طبقه اول دچار آتشسوزی شده بود که افراد در این کارگاه و دیگر واحدهای ساختمان مشغول به کار بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود:اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که چند نفر از کارگران این کارگاه تولیدی در میان شعله های آتش گرفتار شده اند، بنابراین آتش نشانان بلافاصله عملیات اطفا حریق را آغاز کردند و سه کارگر را از داخل این واحد تولیدی خارج کردند.

وی گفت:این افراد از نقاط مختلف بدن دچار سوختگی شده بودند که به سرعت تحویل نیروهای اورژانس شدند و برای ادامه درمان به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه تاکنون سه مصدوم داشت افزود:در این عملیات حدود 10 نفر از کارگران و ساکنان این واحدها توسط آتشنشانان به بیرون از ساختمان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه آتش به سرعت خاموش و از گسترش آن به واحد های دیگر جلوگیری شد گفت:آتش نشانان در پایان نیز اقدام به ایمن سازی محل و تخلیه دود کردند.

سخنگوی آتش نشانی از افرادی که در ساعات شب مشغول به کار هستند تقاضا کرد تا مقررات ایمنی را رعایت کرده و از وجود خاموش کننده آتش در محل کار خود اطمینان حاصل کنند.

  • تاریخ: دوشنبه, 06 خرداد 1398
  • برگرفته از: شبکه خبر
بازدید : 923 بار
آتش سوزی کارگاه تولید کفش در خیابان سپهسالار
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,090