فرمانده پلیس راه بردسکن از آتش گرفتن یکدستگاه اتوبوس مسافربری حامل سربازان وظیفه در محور سبزوار به بردسکن خبر داد.

آتش گرفتن اتوبوس سربازان پادگان محمد رسول الله (ص) بیرجند

فرمانده پلیس راه بردسکن گفت:یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا حامل 25 سرباز وظیفه که از بجنورد به سمت پادگان محمد رسول الله (ص) بیرجند در حال اعزام بودند در کیلومتر 40 محور سبزوار به بردسکن اتوبوس دچار حریق و این آتش سوزی بدون خسارت جانی مهار شد.آتش گرفتن اتوبوس سربازان پادگان محمد رسول الله (ص) بیرجند در ایرناک آتش گرفتن اتوبوس سربازان پادگان محمد رسول الله (ص) بیرجند در ایرناک

سرگرد حسن شاکری افزود:خوشبختانه با عکس العمل به موقع راننده، تمامی سربازان از داخل اتوبوس خارج و با تماس به سامانه مهار آتش سوزی اتوبوس حامل سربازان وظیفه در محور سبزوار به بردسکن125 آتش نشانی بردسکن، اکیپی به محل حادثه اعزام و نسبت به مهار و خاموش کردن حریق اقدام شد.

وی افزود:خوشبختانه در این آتش سوزی هیچ آسیبی به سربازان وارد نشد و همگی توسط یک دستگاه اتوبوس دیگر به پادگان بیرجند اعزام شدند.

فرمانده پلیس راه بردسکن علت آتش سوزی اتوبوس را نقص فنی موتور آن اعلام کرد و گفت:برای مهار و خاموش کردن آتش، عملیات 115 دقیقه به طول انجامید و برای اطفاء حریق شش هزار لیتر آب مصرف شد.

به گفته وی، طبق برآورد انجام شده خسارت وارده به اتوبوس بیش از یک میلیارد تومان است.

  • تاریخ: یکشنبه, 19 خرداد 1398
  • برگرفته از: صدا و سیما
بازدید : 1,143 بار
آتش گرفتن اتوبوس سربازان پادگان محمد رسول الله (ص) بیرجند
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,080