فرمانده انتظامی شرق استان تهران از آزادی کودک 2 ساله ربوده شده در کمتر از 2 ساعت از چنگال آدم رباها خبر داد.

آزادی کودک دو ساله از دست آدم رباها

فرمانده انتظامی شرق استان ازدستگیری یک آدم ربا و آزادی کودک 2 ساله ربوده شده در شهرستان ورامین خبر داد.آزادی کودک دو ساله از دست آدم رباها در ایرناک آزادی کودک دو ساله از دست آدم رباها در ایرناک

سردار"عبدالرضا ناظری" با اعلام این خبر گفت:در پی تماس تلفنی زنی ، با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر ربوده شدن دختر 2ساله اش توسط همسر موقت سابقش در شهرستان ورامین ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری شهید قدوسی ورامین قرار گرفت.

وی ادامه داد:پلیس با پایش اطلاعاتی دقیق و بررسی و تحقیقات میدانی در کمتر از 2 ساعت موفق به شناسایی مخفیگاه آدم ربا شد و پس از هماهنگی با مقام قضائی بلافاصله با اعزام چند اکیپ از ماموران به آدرس مورد نظر در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و کودک 2 ساله ربوده شده را آزاد کرده و تحویل مادرش دادند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به انگیزه متهم خاطر نشان کرد:آدم ربا که قبلا همسر موقت شاکی بوده و به علت مشکلات شخصی از هم جدا شده بودند ، دلیل این اقدام خود را بازگشت مجدد به زندگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه بیان داشت:متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

  • تاریخ: سه شنبه, 21 خرداد 1398
  • برگرفته از: پایگاه خبری پلیس
بازدید : 593 بار
آزادی کودک دو ساله از دست آدم رباها
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,720