فرمانده انتظامی استان مرکزی آخرین وضعیت باران شیخی دختر گمشده اراکی را تشریح کرد.

باران شیخی زنده و سالم است

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت : تحقیقات کارشناسان پلیس نشان می دهد «باران شیخی» دانش آموز گم شده در شهر مهاجران ، زنده و سالم است.باران شیخی زنده و سالم است + اخبار جدید در ایرناکباران شیخی زنده و سالم است + اخبار جدید در ایرناک

سردار«کیومرث عزیزی» افزود : پلیس تلاش بی وقفه ای را برای بازگشت باران پی گرفته است و تا حصول نتیجه نهایی ، تلاش خود را ادامه می دهد.

وی اظهار داشت : در همان ابتدا کارشناسان پلیس متوجه شدند باران را از استان خارج کرده اند بنابراین پلیس از سه روش اقدامات پلیسی ، گزارش های محلی ، همکاری با خانواده باران درحال پیگیری وضعیت باران است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت : از روز دوم مفقود شدن باران ، تیم هایی از کارشناسان پلیس به استان هایی که حدس زده می شد باران در آنجا نگهداری می شود ، اعزام و با شدت و جدیت ، جستجو ادامه دارد.

سردار عزیزی افزود : پلیس در روز دوم مفقودی باران موفق شد تا افرادی که باران را برده اند ، متقاعد کند تا با خانواده وی تماس گرفته و مطمئن شویم که باران سالم و سلامت است.

وی اظهار داشت : اکنون نجات جان باران و برگرداندن او از هر موضوع دیگری واجب تر است و کاری به دلایل این موضوع نداریم و به شایعاتی که در این راستای مطرح می شود ، توجهی نمی کنیم چرا که حفظ حرمت و آبروی خانواده باران نیز برای پلیس اهمیت دارد.

وی ادامه داد : پلیس ، دستگاه قضایی و اعضای شورای تأمین استان مرکزی همگی به دنبال این پرونده هستند و با جدیت آن را پیگیری می کنند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت : برای اطمینان افکارعمومی از سلامتی باران باید عنوان کرد که روز پنجشنبه گذشته نیز باران توانسته دوباره به صورت تلفنی با مادر خود صحبت کند ، مردم مطمئن باشند که مجموعه پلیس با تمام توان خود به دنبال پیدا شدن باران است و هر اقدامی که در این زمینه لازم باشد را برای بازگرداندن باران به خانواده اش انجام می دهد.

«باران شیخی» دانش آموز هشت ساله کلاس دوم روز شنبه 24 فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهرک مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد.

برخی هنرپیشگان و بازیگران مطرح سینما و تلویزیون کشور نیز در آغاز خبر گم شدن باران برای همراهی با خانواده باران ، عکس این دختربچه را در صفحه های شخصی خود بازنشر دادند.

مهاجران از شهرهای تازه تاسیس در استان مرکزی است که در 25 کیلومتری اراک واقع شده و در این منطقه بیش از 20 هزار نفر جمعیت زندگی می کند.

  • تاریخ: یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: ایرنا
این مطلب مفید بود؟
باران شیخی زنده و سالم است + اخبار جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,940