سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به تصادف بامدادی در بزرگراه نیایش تهران ، گفت : این حادثه دو کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.

جزئیات تصادف مرگبار اتوبان نیایش

سید جلال ملکی ضمن بیان اینکه حادثه مذکور در ساعت 00:08دقیقه بامداد امروز (جمعه 4 بهمن ماه) ، به وقوع پیوست ، گفت : طی این حادثه که برای خودرو سواری 206 اتفاق افتاد از 5 سرنشین این خودرو که دو خانم و سه مرد جوان بودند ، دو مرد جان خود را از دست داده و سه نفر نیز مصدوم شدند.جزئیات تصادف مرگبار اتوبان نیایش در ایرناکجزئیات تصادف مرگبار اتوبان نیایش در ایرناک

وی در خصوص محل وقوع حادثه ، اظهار کرد : این حادثه مرگبار در مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش حد فاصل بین محله فرحزاد و بزرگراه یادگارامام به وقوع پیوسته است.

وی افزود : بلافاصله پس از وقوع حادثه طی تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ، دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بیان اینکه علت وقوع تصادف نامشخص است ، ادامه داد : این خودرو هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی حرکت منحرف شده و به شدت با گاردریل های میانی و پایه فلزی یک ستون در مسیر بلوار برخورد کرده که باعث واژگونی و متلاشی شدن خودرو می شود.

وی در ادامه تشریح این حادثه تصریح کرد : در شرایطی که طی این حادثه ایربگ های خودرو عمل کرده بود ، یکی از دو خانم سرنشین از خودرو به بیرون پرتاب شده و خوشبختانه مشکل خاصی نداشت. همچنین یک مرد جوان لحظاتی قبل از واژگونی خودرو از ماشین خارج شده بود که از ناحیه مچ پای چپ ، دچار جراحت شدید شده بود.

وی در خصوص سایر سرنشینان خودرو ، افزود : سه نفر دیگر در خودور محبوس بودند به شکلی که یک خانم در قسمت پشتی ماشین در شرایطی بسیار خطرناک و دو آقا در قسمت جلوی ماشین؛ آتش نشانان با روئیت این شرایط بلافاصله عملیات رهاسازی را با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و سه دستگاه جرثقیل آغاز کردند که توانستند سریعا هر سه نفر را از ماشین خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.

ملکی ادامه داد : خودور به محل امنی منتقل شد وایمن سازی محل حادثه نیز صورت گرفت و محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد.

وی در ادامه با انتقاد ازدحام جمعیت در محل حادثه اظهار کرد : مشکلی که همواره شاهد آن هستیم ، حتی در حوادثی که ساعات میانی شب به وقوع می پیوندد ، تجمع مردم در محل حادثه است که می خواهند از حادثه فیلم و عکس تهیه کنند؛ لذا خواهش می کنم برای جلوگیری از مختل شدن فرایند امداد رسانی ، محل حادثه را ترک کرده و اینگونه به عوامل امدادی کمک کنند.

  • تاریخ: جمعه, 04 بهمن 1398
  • برگرفته از: ایسنا
جزئیات تصادف مرگبار اتوبان نیایش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,060