بر اثر برخورد خودروی سواری کوئیک با بلوک های بتنی وسط بزرگراه تهران کرج راننده جوان آن در دم جان خود را از دست داد.

تصادف مرگبار خودروی کوئیک

ساعت 20:50 شب گذشته حادثه تصادف در بزرگراه تهران ـ کرج به سمت غرب، بعد از پل شهید همدانی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی به سرعت آتش نشانان ایستگاه 109 به همراه گروه امداد و نجات هشت را به محل حادثه اعزام کرد.مرگ راننده زن در تصادف خودروی کوئیک + عکس در ایرناک مرگ راننده زن در تصادف خودروی کوئیک + عکس در ایرناک

ایرج رزاق؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:یک دستگاه خودروی سواری کوئیک حین حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه تهران ـ کرج، به دلیل نامعلومی به شدت با بلوکهای بتونی وسط بزرگراه برخورد کرد.

وی تصریح کرد:بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان این خودرو (دختری 17 ساله) دچار جراحت شده و پیش از رسیدن آتش نشانان توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال پیدا کرد.

رزاق ادامه داد:دیگر سرنشین این خودرو (زنی 27 ساله) در این حادثه جان خود را از دست داد.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد:آتش نشانان با ایمن سازی محل، از نشت بنزین خودرو جلوگیری کردند و پس از خارج کردن متوفی از داخل خودروی سواری و جابه جایی خودروی تصادفی به محل امن در حاشیه بزرگراه به مأموریت خود پایان دادند.

تصادف مرگبار

  • تاریخ: دوشنبه, 17 تیر 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 2,628 بار
مرگ راننده زن در تصادف خودروی کوئیک + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,860