آخرین جزئیات حادثه تصادف دو اتوبوس و همچنین واژگونی ون زائران ایرانی اربعین در عراق را در ادامه می خوانید.

تصادف اتوبوس زائران ایرانی اربعین

محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت : در تصادف دو دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی در نزدیکی های جصان به دوگونی استان واسط 66 نفر کشته و زخمی شدند.تصادف مرگبار اتوبوس زائران ایرانی در عراق + اسامی مجروحان و کشته ها در ایرناکتصادف مرگبار اتوبوس زائران ایرانی در عراق + اسامی مجروحان و کشته ها در ایرناک

محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت : در تصادف دو دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی در نزدیکی های جصان به دوگونی استان واسط 66 نفر کشته و زخمی شدند.

وی افزود : هم اکنون در بیمارستان امام حسین(ع) مهران رسیدگی به حال زخمی های تصادف دو دستگاه اتوبوس در حال انجام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد : در صورت نیاز مصدومین به بیمارستان های دولتی مرکز شهر ایلام منتقل می شوند. تعداد کشته شدگان این تصادف 8 نفر هستند.

وی خاطرنشان کرد : از 13 لغایت 17 مهرماه تعداد 24 هزار و 778 خدمت درمانی در پایگاه ها ، مراکز اورژانس و مراکز درمانی به زائران اربعین حسینی ارائه شده است.

کریمیان تاکید کرد : تمامی بیمارستان های دولتی سطح استان ایلام با تجهیز امکانات جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین در آماده باش کامل هستند.

انتقال ٦٦ مصدوم تصادف دو اتوبوس و واژگونی ون زائران از عراق به ایران

ایسنا : رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین اعلام کرد : شب گذشته در پی چندین تصادف در کشور عراق از جمله تصادف دو دستگاه اتوبوس و واژگونی ون حامل زائران ایرانی در خاک عراق ٦٦ نفر مصدوم شدند.

دکتر پیرحسین کولیوند ، رییس سازمان اورژانس کشور در ادامه گفت : شب گذشته 18 مهر ماه در پی دو فقره تصادف سنگین در خاک عراق تعداد شصت و شش نفر مصدوم از طریق سازمان هلال احمر ایران مستقر در عراق تحویل اورژانس پیش بیمارستانی حاضر در مرز مهران شدند.

تصادف اتوبوس زائران ایرانی در عراق

وی گفت : انتقال مصدومین از اوایل شب تا ساعت 2 بامداد انجام گرفت و شب پر کاری را برای فوریت های پزشکی مستقر در پایانه مرزی مهران رقم زد. انتقال تمامی مصدومین توسط چندین دستگاه آمبولانس و اتولانس به بیمارستان امام حسین(ع) مهران انجام گرفت تا پس از اقدامات درمانی در صورت نیاز به ادامه درمان به بیمارستان های دولتی مرکز شهر ایلام انتقال یابند.

مجروحان تصادف

کولیوند تاکید کرد : مصدومان در خاک عراق به نیرو های اورژانس مستقر در مرز مهران تحویل و با اقدامات درمانی نیرو های اورژانس با آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام حسین (ع) مهران انتقال داده شدند.

اسامی مجروحان و فوت شدگان دو تصادف زائران ایرانی اربعین در خاک عراق

خبرگزاری صدا و سیما : اسامی و محل تصادف ها در عراق به شرح زیر است.

تصادف اول : در مسیر نجف – بصره و در شهر سماوه کشور عراق

تصادف دوم : 80 کیلومتری نجف در منطقه دیوانیه

اسامی فوت شدگان 2 تصادف شب گذشته در خاک عراق؛

مفید مطوری از خرمشهر

معصومه رادپور از هرمزگان

حمیده زارعی از هرمزگان

زینب ذاکری زیارتی از هرمزگان

رباب چمن آرا از هرمزگان

اسامی مصدومین تصادفی تحت درمان در بیمارستان ولیصر خرمشهر :

نرگس فرح بخش از داراب استان فارس

نرگس عبدالهی از داراب

طیبه سیاره از داراب

ریحانه شکارچی فرد از داراب

ثریا حیدری از بندرعباس

طاهره بلوچ از بندرعباس

مریم محیسن از سربندر

بابک کشوری از گچساران

چنگیز موحدزاده از گچساران

  • تاریخ: جمعه, 19 مهر 1398
  • برگرفته از: فارس
تصادف مرگبار اتوبوس زائران ایرانی در عراق + اسامی مجروحان و کشته ها
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,650