یک سیاستمدار هنگامی که دختری جوان را در حال صحبت کردن با یک پسر غریبه دید واکنش بسیار تندی از خود نشان داد.

تنبیه بدنی دختر جوان توسط سیاستمدار

یک سیاستمدار زن هندی به نام سانجیتا فارشنی که عضو حزب بهاراتیا جاناتا بود وقتی یک دختر هندوی 18 ساله را در حال چای خوردن با یک پسر مسلمان ،مشاهده می کند، به شدت از خود واکنش نشان داده و با وارد کردن اتهاماتی به دختر جوان وی را به اداره پلیس می برد. گویا این پسر و دختر قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند.تنبیه بدنی دختر جوان توسط سیاستمدار + فیلم در ایرناک تنبیه بدنی دختر جوان توسط سیاستمدار + فیلم در ایرناک

سانجیتا فارشنی سپس با پدر دختر تماس گرفت و منتظر آمدن او ماند تا اتهامات دختر را برای او بازگو کند، در این فاصله در حالی که مرتب به دختر ناسزا می گفت چندین بار به او سیلی زد.

به گزارش روزنامه تایمز هند هنگامی که پدر دختر رسید با توجه به اینکه در حال حاضر حزب بهارتیا جاناتا با تفکرات ضد اسلام خود از قدرت بالایی در هند برخوردار هستند سعی کرد با آرام کردن زن سیاستمدار، این ماجرا را ختم به خیر کند و به سانجیتا فارشنی گفت :من از رابطه دخترم با آن پسر ارتباط نداشتم.

وی همچینین گفت: که من یک فرد فقیر هستم و قادر به پیگیری این ماجرا نخواهم بود.

در نهایت دختر به همراه پدرش اداره پلیس را ترک کرد و ماجرا در حال حاضر ختم به خیر شده است.

بازدید : 11,890 بار
تنبیه بدنی دختر جوان توسط سیاستمدار + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,370