رئیس کلانتری 138 جنت آباد علت تیراندازی شب گذشته در این منطقه را تشریح کرد.

جزئیات تیراندازی در جنت آباد

رئیس کلانتری 138 جنت آباد از بازداشت سه سارق منزل حین سرقت خبر داد و گفت:مأموران پلیس این سارقان را پنج ساعت زیر نظر داشتند.جزئیات تیراندازی در جنت آباد در ایرناک جزئیات تیراندازی در جنت آباد در ایرناک

شب گذشته یکی از تیمهای عملیات کلانتری 138 جنت آباد حین گشت زنی نامحسوس در حوزه استحفاظی این کلانتری به یک دستگاه خودروی تیبا با سه سرنشین مشکوک شده و به صورت نامحسوس این خودرو را زیر نظر گرفتند.

تیم انتظامی با توجه به ظن قوی بر احتمال بروز فعالیت مجرمانه توسط سرنشینان تیبا، خودروی مذکور را به مدت پنج ساعت زیر نظر قرار دادند.

در ادامه رصد، خودروی تیبا در یکی از خیابانهای فرعی منطقه جنت آباد شمالی پارک کرد و دو نفر از سرنشینان قصد داشتند به صورت پنجره رَوی داخل یک خانه شوند که تیم عملیات با نزدیک شدن به این سارقان وارد عمل شد، آنها نیز به محض رؤیت پلیس از منزل مدنظر فاصله گرفته و با خودرو اقدام به فرار کردند.

سرانجام مأموران پس از چند دقیقه تعقیب و گریز در همان منطقه، با شلیک چند تیرهوایی موفق به بازداشت آنها شدند.

سرهنگ سعید لشینی؛ رئیس کلانتری 138 جنت آباد با اعلام این خبر گفت:این متهمان از سارقان سابقه دار در این منطقه هستند و با خود، آلات و ادوات سرقت به همراه داشتند.

وی تصریح کرد:این سارقان تاکنون به 6 مورد سرقت اعتراف کرده و برای تکمیل تحقیقات تحویل پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت شده اند.

رئیس کلانتری 138 جنت آباد متذکر شد:خوشبختانه با ورود به موقع تیم انتظامی این سرقت ناکام ماند.

  • تاریخ: یکشنبه, 23 تیر 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 2,023 بار
جزئیات تیراندازی در جنت آباد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,830