فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری عامل تیراندازی در خیابان های این شهرستان خبر داد.

دستگیری عامل تیراندازی در خیابان های ساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت : فردی که به دلیل اختلاف شخصی اقدام به تیراندازی و مجروح کردن شخصی در خیابان های این شهرکرده بود ، دستگیر شد.دستگیری عامل تیراندازی در خیابان های ساوه در ایرناکدستگیری عامل تیراندازی در خیابان های ساوه در ایرناک

سرهنگ «پرویز اسدی » افزود : این عامل تیراندازی ظهر روز چهارشنبه هفته جاری در خیابان هفتم تیر غربی اقدام به شلیک گلووله و زخمی کردن یک نفر شده بود که در گزارش مردمی به مرکز فوریت های پلیس 110رسیدگی به این مهم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : در تحقیقات اولیه مشخص شد که عامل تیراندازی ب علت اختلاف شخصی به سمت یکی از شهروندان ساوجی شلیک کرده و پس از آن از محل گریخته است.

این مقام انتظامی توضیح داد : فرد مصدوم به مرکز درمانی انتقال یافت و با شناسایی عامل تیراندازی ، برنامه ریزی عملیاتی پلیس در راستای دستگیری وی کلید خورد.

سرهنگ اسدی ادامه داد : پلیس توانست عامل تیراندازی را حدود پنج ساعت پس از وقوع حادثه در یکی از خیابان های شهر شناسایی و دستگیر کند.

وی توضیح داد : یک قبضه سلاح از عامل تیراندازی کشف شد و با هماهنگی مرجع قضایی ، پرونده وی برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی واگذار شد.

ساوه با بیش از 220 هزار نفر جمعیت ، دومین شهر بزرگ استان مرکزی پس از اراک است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 18 مهر 1398
  • برگرفته از: پایگاه خبری پلیس
دستگیری عامل تیراندازی در خیابان های ساوه
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,280