مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان جزئیات جدید از حادثه خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل را تشریح کرد.

خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:براثر خارج شدن قطار زاهدان - تهران در محدوده ایستگاه شورو، چهار مرد و یک زن جان خود را از دست دادند.خروج مرگبار قطار زاهدان تهران از ریل + جزئیات جدید در ایرناک خروج مرگبار قطار زاهدان تهران از ریل + جزئیات جدید در ایرناک

عبدالرحمن شهنوازی روز پنجشنبه اظهار داشت:این حادثه ساعت 16 و 20 دقیقه عصر دیروز در فاصله 100 کیلومتری از مسیر زاهدان و 2 کیلومتری ایستگاه شورو رخ داد.

وی افزود:تعداد مسافران قطار زاهدان - تهران 250 نفر بود که از این تعداد علاوه بر پنج نفر کشته 157 نفر نیز مجروح شدند.

قطار زاهدان تهران

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه علت خروج قطار از ریل در دست بررسی است افزود:مجروحان این حادثه در بیمارستان های زاهدان در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

وی گفت:یک تیم از راه آهن جمهوری اسلامی ایران بعد از اعزام به سیستان و بلوچستان از نزدیک در حال بررسی دقیق علت بروز حادثه است.

110 مصدوم حادثه ریلی زاهدان از بیمارستان ترخیص شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز گفت:110 مصدوم حادثه ریلی زاهدان - تهران بعد از دریافت خدمات اولیه پزشکی امروز/پنجشنبه/ از بیمارستان های زاهدان مرخص شدند.

محمد هاشمی شهری اظهار داشت:خارج شدن قطار زاهدان - تهران از ریل 157 نفر مصدوم برجا گذاشت که بلافاصله به بیمارستان های زاهدان منتقل شدند.

وی ادامه داد:بیماران بدحال نیازمند خدمات خاص این حادثه نیز برای دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان منتقل شدند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 04 مهر 1398
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 615 بار
خروج مرگبار قطار زاهدان تهران از ریل + جزئیات جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,460