جسد 3 کارگر از زیر آوار ساختمان در حال ساخت در خیابان ظفر تهران خارج شد.

حادثه مرگبار ریزش ساختمان در خیابان ظفر

پس از 10 ساعت تلاش، جسد سه کارگر زیر آواز مانده حادثه ریزش ساختمان در حال ساخت در خیابان ظفر تهران توسط نیروهای امداد آتش نشانی از زیر آوار خارج شد.حادثه مرگبار ریزش ساختمان در خیابان ظفر در ایرناک حادثه مرگبار ریزش ساختمان در خیابان ظفر در ایرناک

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت:ساعت 16:58 دقیقه عصر گذشته کارگران مشغول تخریب یک ساختمان 3 طبقه بودند که ناگهان قسمت جنوب شرقی این ساختمان دچار ریزش می شود و چهار کارگر در زیرآوار گرفتار شدند.

سید جلال ملکی افزود:آتش نشانان در همان لحظات اولیه یک کارگر را زنده، اما مصدوم از زیرآوار خارج کردند و با توجه به حجم زیاد آوار عملیات جستجو و آواربرداری آتش نشانان تا ساعت 3 بامداد ادامه داشت.

وی ادامه داد:پس از 10 ساعت عملیات آتش نشانان هر 3 کارگر را از زیرآوار خارج کردند که به تایید عوامل اورژانس در محل مشخص شد هر 3 کارگر ساختمانی در این حادثه کشته شدند.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه مرگبار در دست بررسی قرار دارد، گفت:از مالکان ساختمانی درخواست دارم که به هنگام تخریب و همچنین گودبرداری از پیمانکاران و کارگران متخصص و با تجربه استفاده کنند.

  • تاریخ: جمعه, 18 مرداد 1398
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 131 بار
حادثه مرگبار ریزش ساختمان در خیابان ظفر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,060