سارقان در شهرستان کوثر از طریق حفر تونل نسبتا طولانی افقی و عمودی از طریق یک مسیل قدیمی، وارد یک مغازه طلافروشی شده و اقدام به سرقت کردند.

سرقت به سبک فیلمهای هالیوود از یک طلافروشی در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت : طی روز های گذشته مشخص شد از طریق حفر کانال و سوراخ کردن کف یک مغازه طلافروشی در شهرستان کوثر ، بیش از 3 کیلوگرم طلا به طور حرفه ای به سرقت رفته که سارقان در سریع ترین زمان شناسایی و دستگیر شدند.سرقت به سبک فیلمهای هالیوود از یک طلافروشی در اردبیل در ایرناکسرقت به سبک فیلمهای هالیوود از یک طلافروشی در اردبیل در ایرناک

سارقان در شهرستان کوثر از طریق حفر تونل نسبتا طولانی افقی و عمودی از طریق یک مسیل قدیمی ، وارد یک مغازه طلافروشی شده و اقدام به سرقت کردند.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل از دستگیری سارقان طلافروشی در شهرستان کوثر خبر داد و گفت : طی روز های گذشته مشخص شد از طریق حفر کانال و سوراخ کردن کف مغازه طلافروشی بیش از 3 کیلوگرم طلا به طور حرفه ای در شهرستان کوثر به سرقت رفته است.

وی افزود : بعد از مشخص شدن موضوع با همکاری مسؤولان مربوطه و استفاده از ظرفیت کارآگاهان پلیس آگاهی استان اردبیل ، سارقان در سریع ترین زمان شناسایی ، دستگیر و طلاجات نیز توقیف شد.

عتباتی ضمن سفارش به مردم برای رعایت ایمنی و دقت در مراقبت از اموال ، گفت : استان اردبیل از استان های امن به شمار می رود و سرقت از طلافروشی و امثال آن ، از معدود مواردی است که در این شهرستان مشاهده می شود.

وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با متخلفان ، از هماهنگی نیرو ی انتظامی و دادگستری کوثر تقدیر کرد و آن را قابل توجه دانست.

  • تاریخ: یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: فارس
این مطلب مفید بود؟
سرقت به سبک فیلمهای هالیوود از یک طلافروشی در اردبیل
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,160