سقوط خودرو به دره ای در جاده چالوس یک کیلومتری جاده نوجان موجب مرگ راننده شد.

حادثه مرگبار سقوط خودرو به دره

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از سقوط یک دستگاه خودرو به داخل دره ای در جاده چالوس خبر داد و گفت : این حادثه منجر به مرگ راننده شد.مرگ راننده در حادثه سقوط خودرو به دره در جاده چالوس در ایرناک مرگ راننده در حادثه سقوط خودرو به دره در جاده چالوس در ایرناک

محمد یساولی ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت : ساعت 6 و 33 دقیقه صبح امروز شنبه یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در جاده چالوس - یک کیلومتری جاده نوجان به داخل دره سقوط کرد.

سقوط خودرو به دره

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بیان کرد : پس از تماس با آتش نشانی ، نیروها از دو ایستگاه عملیاتی به منظور نجات جان مصدومین به محل حادثه اعزام شدند.

یساولی افزود : بر اثر این حادثه ، راننده که یک مرد 53 ساله بود در دم جان باخت و سرنشینان خودرو شامل دو خانم 30 و 48 ساله که در خودرو حبس شده بودند ، با تلاش نیروهای امدادی از خودرو خارج و تحویل نیروهای اورژانس شدند.

ماه گذشته نیز سقوط یک دستگاه خودروی پراید به دره ای در جاده چالوس موجب مرگ راننده خودرو و مصدومیت چهار سرنشین آن شد. اصلی ترین علل سقوط خودروها به داخل دره سرعت غیرمجاز ، عدم کنترل خودرو و در مواقعی آشنا نبودن راننده با مسیر است.

  • تاریخ: شنبه, 20 مهر 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 637 بار
مرگ راننده در حادثه سقوط خودرو به دره در جاده چالوس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,240