حادثه سقوط هواپیمای دونفره فوق سبک آموزشی در نزدیکی فرودگاه هواپیماهای سبک ایوانکی گرمسار رخ داد.

سقوط هواپیمای دونفره در ایوانکی

یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی در نزدیکی فرودگاه هواپیماهای سبک ایوانکی سقوط کرد.سقوط هواپیمای دونفره در ایوانکی گرمسار در ایرناک سقوط هواپیمای دونفره در ایوانکی گرمسار در ایرناک

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان اظهار کرد : گزارش سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی صبح امروز به مرکز عملیات جمعیت هلال احمر استان سمنان اطلاع داده شد و نیروهای امداد و نجات به سرعت به محل اعزام شدند.

علی آقا یحیایی ادامه داد : این هواپیمای فوق سبک حوالی فرودگاه ایوانکی در شهرستان گرمسار سقوط کرده؛ این منطقه دارای یک فرودگاه کوچک است.

وی تصریح کرد : بر اساس گزارش های اولیه رسیده به مرکز عملیات هلال احمر استان سمنان ، این هواپیما در نزدیکی فرودگاه و 200 متر قبل از فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی سقوط کرده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد : این هواپیما در اختیار بخش خصوصی بوده و دو سرنشین داشته است؛ فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی عمدتاً برای هواپیماهای کوچک استفاده می شود.

اولین تصاویر از هواپیمای سقوط کرده در ایوانکی

هواپیمای تفریحی سقوط کرده در ایوانکی

هواپیمای تفریحی سقوط کرده در ایوانکی

یحیایی اضافه کرد : گزارش دقیقی از قربانیان این حادثه هنوز وجود ندارد و نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر با دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده اند.

9:46 دو نفر جان باختند

بر اساس گزارش های رسیده ، دو سرنشین هواپیمای فوق سبک سقوط کرده در ایوانکی جان باختند.

علی همتی ، معاون فرماندار شهرستان گرمسار اظهار کرد : این حادثه دو فوتی داشته است؛ فرد در حال آموزش ، یک خانم بوده که در این حادثه فوت می کند.

وی بیان کرد : این هواپیمای آموزشی دو نفره بوده و بر اثر حادثه ای که صبح امروز حوالی فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی رخ می دهد ، هر دو سرنشین آن فوت می کنند.

مدیر فرودگاه آموزشی افلاک آسیای ایوانکی نیز گفت : علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان امر در دست بررسی است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 24 مرداد 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,132 بار
سقوط هواپیمای دونفره در ایوانکی گرمسار
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,080