سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جان باختن ١٢تن در حوادث جوی کشور خبر داد.

حوادث جوی کشور

مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد : تا ساعت ٨ : ٣٠ دقیقه صبح روز جاری بر اساس آمارهای دریافت شده ١١ استان از جمله هرمزگان ، بوشهر ، فارس ، سیستان و بلوچستان ، قم ، گیلان ، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، مازندران ، سمنان و کرمان درگیر حوادث جوی شده اند.آخرین وضعیت سیل در کشور + آمار فوتی و مفقودین در ایرناکآخرین وضعیت سیل در کشور + آمار فوتی و مفقودین در ایرناک

وی با بیان اینکه این حوادث تا کنون ٢١مصدوم بر جای گذاشته است ، گفت : ١6نفر از این افراد برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی اعزام و پنج نفر نیز در محل درمان شدند.

خالدی تعداد جانباختگان را نیز ١٢نفر اعلام کرد و افزود : دو نفر خانم 32 ساله و دختر 5 ساله به علت گرفتار شدن 405 در مسیر سیلاب در بندرعباس و یک نفر مرد 58 ساله به علت گرفتار شدن خودرو در مسیر سیلاب جان باختند. همچنین یک نفر در بندر کنگان ، سه نفر در قم ، چهار نفر در شهرستان مهر و یک نفر نیز در شهرستان قصرقند جان خود را از دست داده است.

به گفته وی ، تا کنون دو نفر در شهرستان رودان مفقود هستند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ، گفت : تیم های واکنش سریع حوزه سلامت در مناطق آسیب دیده استان های کرمان ، هرمزگان و بوشهر جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی حضور دارند.

  • تاریخ: سه شنبه, 05 فروردين 1399
  • برگرفته از: ایسنا
آخرین وضعیت سیل در کشور + آمار فوتی و مفقودین
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,820