انسانی شبیه به زامبی ها در قاهره جدید با حمله به یک کودک گردن وی را گاز گرفت به طوری که پسر خردسال تا یک قدمی مرگ رفت.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره!

«وائل الابراشی» خبرنگار و مجری مصری در برنامه «العاشرة مساء»گفت : یک جوان آفریقایی پس از حمله به کودکی مصری گردن او را گاز گرفته به طوری که شکافی عمیق در آن ناحیه بوجود آمده است.حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم در ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم در ایرناک

در نگاه اول فرد مهاجم مشکوک به بیماری زامبی بود ، زیرا خلق و خویی شبیه به خون آشام ها داشت اما پس از تحقیقات مشخص شد جوان آفریقایی یکی از مصرف کنندگان مخدر صنعتی فلاکا بوده است.
این مخدر محصول کشور چین است و آثاری در روح و جسم مصرف کنندگان می گذارد که آنها را به زامبی ها و خون آشام ها شبیه می کند.

وائل ابراشی هر گونه خبری را مبنی بر وجود یک زامبی حقیقی در قاهره را تکذیب نمود و تاکید کرد آنچه اتفاق افتاده تنها بر اثر مصرف فلاکا بوده است.

کودک مصری که قربانی این حادثه بود در مصاحبه با برنامه«العاشرة المساء» گفت : جوان آفریقایی از من خواست که با او فوتبال بازی کنم و هنگامی که با مخالفت من مواجه شد ناگهان به سمت من حمله ور شد و گردنم را گاز گرفت.

شاهدان این حادثه که  شوکه شده بودند اظهار داشتند تمام تلاش خود را برای نجات کودک به کار گرفتند و گرنه ممکن بود  جان خود را از دست بدهد. آنها همچنین به این موضوع اشاره کردند که کنترل آن جوان به خاطر خشم و وحشیگری غیر قابل توصیفش کار بسیار مشکلی بود.

یکی دیگر از شاهدان گفت هنگام کمک به نوجوان مذکور ، جوان آفریقایی به سمت او نیز حمله کرده و پایش را گاز گرفته است.

بازدید : 4,982 بار
حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,010
بستن