مدیرکل راه آهن آذربایجان گفت : مشکل فنی قطار تبریز-تهران را چهار ساعت در مراغه متوقف کرد.

نقص فنی قطار تبریز تهران

شاپور ارصلانی در مورد آخرین وضعیت قطار تبریز- تهران که در مراغه متوقف شده بود اظهار داشت : مشکل قطار حل شده و تا 10 دقیقه ای دیگر به سمت مقصد خود یعنی تهران حرکت می کند.نقص فنی قطار تبریز تهران + جزئیات در ایرناکنقص فنی قطار تبریز تهران + جزئیات در ایرناک

وی افزود : این قطار به دلیل نقص فنی که در کشنده های دیزلی آن اتفاق افتاده بود نزدیک به 4 ساعت در مراغه متوقف بوده است.

ارصلانی درباره تعداد مسافران و آخرین وضعیت آنها گفت : همگی مسافران در صحت و سلامت کامل بسر می برند و در مدت زمان توقف قطار در خود لوکوموتیوها و شهر مراغه امکانات رفاهی برای این عزیزان فراهم بوده است.

ارصلانی تعداد مسافران اولیه این قطار را 350 نفراعلام کرد و تاکید کرد : باتوجه به اسرار 20 مسافر برای رسیدن به موقع به مقصد نهایی خود تهران ، آنها با قطار مراغه به مقصد خود عزیمت کردند و 15 نفر نیز به مبداء خود تبریز بازگشتند و باقی مانده مسافران نیز تا 10 دقیقه دیگر با همان قطار به سمت مقصد اصلی خود حرکت می کنند.

این مقام ارشد در حوزه حمل و نقل ریلی منطقه آذربایجان از مسافران به خاطر تاخیر 4 ساعت قطار تبریز-تهران به دلیل مشکل فنی پیش آمده عذرخواهی کرد.

  • تاریخ: دوشنبه, 14 بهمن 1398
  • برگرفته از: فارس
نقص فنی قطار تبریز تهران + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,800