در ساعت 10 صبح امروز هتل مارلیک دچار حریق شد که سخنگوی سازمان آتشنشانی نیز صحبت هایی در رابطه با این حادثه کرد.

حریق در هتل مارلیک

طبق اعلام سازمان اورژانس کشور ساعت 10صبح امروز حریق در هتل مارلیک تقاطع سمیه و مفتح گزارش شد که بلافاصله 2 آمبولانس و نیروهای امدادی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.جزئیات حریق در هتل مارلیک در ایرناک جزئیات حریق در هتل مارلیک در ایرناک

طبق گزارش اورژانس ، حریق در هتل مارلیک خوشبختانه هیچ مصدومی نداشته است.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتشنشانی نیز درباره این حادثه گفت : در پی گزارش به سامانه 125، بلافاصله قرار شد که چهار ایستگاه آتشنشانی به همراه نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شود که با توجه به حجم حریق در نهایت دو ایستگاه به همراه نردبان هیدرولیکی اعزام شد.

به گفته وی ، حادثه در طبقه سوم ساختمان هفت طبقه رخ داد که یک انباری برای نگهداری محلفه ، پتو و ... بود.

ملکی با اشاره به اینکه آتشنشانان از سرایت آتش جلوگیری و آن را سریعا کنترل کردند گفت : با توجه به کنترل آتش و دود ، دیگر نیاز به تخلیه سایر طبقات نشد و خوشبختانه این حادثه هیچ مصدوم و تلفات جانی نداشت.

سخنگوی آتشنشانی با بیان اینکه نیروها در حال حاضر در حال بررسی کامل و ایمن سازی محل هستند ، تاکید کرد که این اماکن تجمعی باید مجهز به تجهیزات ایمنی و سیستم های اعلام حریق اتوماتیک باشند و پرسنل نیز بتوانند با خاموش کننده ها کار کنند.

  • تاریخ: سه شنبه, 21 آبان 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 472 بار
جزئیات حریق در هتل مارلیک
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,230