ویدئویی از وحشتناک ترین سقوط های هواپیمایی که تاکنون رخ داده و جان هزاران تن را گرفته است از نظر می گذرانید.

کلیپی از خوف ناک ترین سقوط هواپیما

 وسیله نقلیه مناسب برای سفر یکی از دغدغه ها و نگرانی های همه افراد است. هر کسی برای این امر اولویت های خود را دارد. عده ای سرعت و زمان برایشان اهمیت دارد و حاضرند به هرقیمتی که شده در کمترین زمان ممکن به مقصد برسند. این افراد در درجه اول به یک وسیله نقلیه سریع می اندیشند.کلیپی از خوف ناک ترین سقوط هواپیما + فیلم در ایرناک کلیپی از خوف ناک ترین سقوط هواپیما + فیلم در ایرناک

وسایلی چون هواپیما یا قطارهای سریع السیر و یا حتی خودروهای شخصی تندرو که تا حد بالایی در مصرف زمان صرفه جویی می کنند. اما در این میان افرادی هم هستند که باوجود عجله و شتابی که در انجام کارها دارند باز هم سرعت برایشان در درجه دوم اهمیت است. این افراد به امنیت خود بیش از هر چیز دیگری می اندیشند.

بسیاری از آنها ترجیح می دهند دیرتر اما به سلامت به مقصد برسند بنابراین کمتر از وسایل نقلیه ای چون هواپیما استفاده می کنند ، شاید علت آن سوانح هوایی است که تعداد آنها نیز کم نیست. در ادامه ویدئویی از وحشتناک ترین سوانح هوایی را می بینید که تماشایش شاید تردید را در وجود اشخاص تشدید کند و بر وحشت شان بیفزاید.

بازدید : 5,290 بار
کلیپی از خوف ناک ترین سقوط هواپیما + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,840