رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از مصوبه جدید کنکور 99 خبر داد.

جزئیات مصوبه جدید کنکور 99

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت:داوطلبان کنکور سال 99 درخواست داشتند که بتوانند نظام آموزشی خود را برای امتحان انتخاب کنند که این حق به داوطلبان داده شد.جزئیات مصوبه جدید کنکور 99 در ایرناک جزئیات مصوبه جدید کنکور 99 در ایرناک

دکتر ابراهیم خدایی افزود:یکی از دستورات جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو که امروز در دفتر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور اعضای شورا برگزار شد، مربوط به درخواست داوطلبان درباره نظام آموزشی امتحانی در کنکور 99 بود.

وی افزود:درخواست یک سری از داوطلبان برای کنکور سال 99 این بود که بتوانند نظام آموزشی امتحانی خود را انتخاب کنند که این حق انتخاب به داوطلبان داده شد. داوطلبان سال 99 سئوالات هر نظامی را که تمایل دارد می توانند امتحان دهند و به سئوالات آن پاسخ دهد.

خدایی یادآور شد:به این ترتیب داوطلبان می توانند نظام امتحانی خود را انتخاب کنند و آن را در زمان ثبت نام اعلام کنند تا سازمان سنجش بر اساس آن سئوالاتی که طراحی می کند را در دفترچه ها مشخص کند.

وی تاکید کرد:به این ترتیب داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه در صورت تمایل می توانند دروس نظام جدید آموزش متوسطه را مطالعه کنند یا بالعکس اما باید حتماً آن را در زمان ثبت نام اعلام کنند.

پیش از این برای کنکور سال 98 دو نوع سئوال برای داوطلبان نظام های قدیم و جدید متوسط طراحی شده بود و فارغ التحصیلان هر نظام آموزشی می توانستند تنها در همان نظام آموزشی امتحان دهند.

  • تاریخ: شنبه, 05 مرداد 1398
  • برگرفته از: مهر
بازدید : 4,179 بار
جزئیات مصوبه جدید کنکور 99
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,620