در ادامه با بیوگرافی کامل عباس علی آبادی مدیرعامل جدید ایران خودرو به همراه عکسها و سوابق عباس علی آبادی با شما در ایرناک خواهیم بود.

بیوگرافی کامل عباس علی آبادی مدیرعامل جدید ایران خودرو

عباس علی‌آبادی متولد 1340 مدیر ارشد اجرایی ایرانی است، که در حال حاضر مدیر عامل اجرایی گروه خودروسازی ایران خودرو می‌باشد.بیوگرافی عباس علی آبادی مدیر عامل ایرانخودرو + سوابق در ایرناک بیوگرافی عباس علی آبادی مدیر عامل ایرانخودرو + سوابق در ایرناک

او از 28 مرداد سال 1398 پس از برکناری از برکناری هاشم یکه زارع به این مقام منصوب شده است. او سابقه ریاست دانشگاه صنعتی مالک اشتر و مدیر عاملی در گروه مپنا را نیز داراست.

عباس علی آبادی مدیرعامل جدید ایران خودرو

علی آبادی فارغ التحصیل مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مکانیک با گرایش تبدیل انرژی از دانشگاه های صنعتی شریف و دانشگاه تهران و درجه دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با گرایش کنترل بوده و مدرس دروس مختلف مهندسی مکانیک و مباحث مرتبط با موتورهای احتراق داخلی (توربین های گازی) در دانشگاه های مختلف کشور است.

عباس علی آبادی

زندگینامه عباس علی آبادی

سوابق کاری و مدیریتی علی آبادی :

  • فعالیت در جهاد سازندگی
  • مشارکت در اجرا و مدیریت پروژه های نیروگاهی کرخه و کارون 3
  • مدیریت عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران 
  • معاونت وزیر نیرو در امور برق و انرژی
بازدید : 1,440 بار
بیوگرافی عباس علی آبادی مدیر عامل ایرانخودرو + سوابق
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,870