جلال مقامی دوبلور پیشکسوت به دلیل شکستگی از ناحیه پا در بیمارستان بستری شده و قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

جلال مقامی در بیمارستان

صفحه رسمی ایران دوبلاژ خبر بستری شدن این هنرمند دوبله را اعلام کرده است.جلال مقامی در بیمارستان بستری شد در ایرناکجلال مقامی در بیمارستان بستری شد در ایرناک

عمل جراحی این پیشکسوت به دلیل عارضه مغزی و نفسی قدیمی دشوار خواهد بود.

جلال مقامی چندی پیش وضعیت خود و اینکه آیا تصمیم یا پیشنهادی برای بازگشت به عرصه ی دوبله دارد؟ گفته بود : قصد برگشتن به دوبله ندارم. مثل قبل نیستم و چهار سال است پایم را در استودیو ها نگذاشته ام. صدایم وقتی دچار مشکل شد ، نتوانستم دیگر کار کنم؛ البته حالا شرایط صدایم کمی بهتر شده است ، ولی آن قدری که بروم و از صبح تا شب با این ترافیک ، اصلا نمی توانم! دیگر به شرایط عادت و خودم را بازنشسته کرده ام.

وی تاکید کرده بود تا فیلم خوب نباشد دوبلور ها دیده نمی شوند.

مقامی درباره فیلم هایی که برای ایام نوروز خریداری ، دوبله و پخش می شوند ، یادآور شده بود : تا فیلم خوب نباشد ، تا فیلم های عالی با بازیگران خوب نیاورند کار دوبلور ها دیده نمی شود. دوبلور ها لَه لَه فیلم خوب را می زنند تا بتوانند در آن ، توانایی شان رانشان بدهند. چه باید گفت. در نهایت فیلم خوب و بازیگر خوب است که باید انتخاب شود تا مشخص شود که دوبلور واقعی کیست.

  • تاریخ: دوشنبه, 04 فروردين 1399
  • برگرفته از: ایسنا
جلال مقامی در بیمارستان بستری شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,170