مرتضی میرباقری معاون صدا و سیما خبر از زمان پخش دو برنامه خندوانه و دورهمی در ایام نوروز 99 داد.

پخش خندوانه و دورهمی در نوروز 99

برنامه خندوانه و دورهمی دو برنامه پرمخاطب شبکه نسیم هستند که به زودی مهمان مخاطبان در شبکه نسیم میشوند.پخش خندوانه و دورهمی در نوروز 99 در ایرناکپخش خندوانه و دورهمی در نوروز 99 در ایرناک

مرتضی میرباقری معاون سازمان صدا و سیما در یک گفتگو خبر از زمان پخش دو برنامه خندوانه و دورهمی در ایام نوروز 99 داد.

بازگشت دورهمی با مهران مدیری

بازگشت دورهمی با مهران مدیری

برنامه دورهمی بعد از ماه ها دوری از آنتن تلویزیون شب یلدا با ویژه برنامه ای یلدایی پخش شد و بعد از چند قسمت به صورت ناگهانی متوقف شد و قسمت های ضبط شده بدون پخش ماند.

در چند قسمت پخش شده از فصل جدید برنامه دورهمی سروش صحت ، پژمان بازغی ، محمدرضا علیمردانی ، سردار آزمون و منوچهر هادی مهمان این برنامه شدند و پاسخگوی سوالات مهران مدیری بودند.

بازگشت خندوانه با رامبد جوان

بازگشت خندوانه با رامبد جوان

آخرین برنامه از فصل ششم خندوانه 16 فروردین ماه 98 روی آنتن رفت و خبرهایی از ساخت فصل بعدی این برنامه به گوش میرسید اما سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا برای تولد فرزندشان ، شایعات زیادی را مبنی بر عدم ساخت فصل هفتم خندوانه رقم زد که توسط تهیه کننده این برنامه تکذیب شد و حالا معاون سازمان صدا و سیما در یک گفتگو خبر از پخش خندوانه در نوروز سال 99 داد.

  • تاریخ: دوشنبه, 14 بهمن 1398
پخش خندوانه و دورهمی در نوروز 99
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,400