مسئولان تیم فوتبال بارسلونا به دنبال یک جانشین برای لوئیز سوارز مصدوم هستند.

ستاره جدید بارسلونا

باشگاه بارسلونا پس از مصدومیت لوئیز سوازر و عثمان دمبله که توانایی همراهی آبی اناری ها را تا انتهای فصل ندارند ، خرید یک مهاجم را در دستور کار خود قرارداده است. این باشگاه برای این کار باید مجوز خرید اضطراری بازیکن خارج از پنجره نقل و انتقالاتی را اخذ نماید.ستاره جدید تیم فوتبال بارسلونا کیست؟ در ایرناکستاره جدید تیم فوتبال بارسلونا کیست؟ در ایرناک

در این مدت گزینه های زیادی روی میز باشگاه بارسلونا قرار گرفت ، از جمله رودریگو مورنو ، چیمی آویلا ، سدریک باکامبو و ویلیان خوزه ، اما اکنون گزینه جدی خرید این تیم لورن مورون ، مهاجم 26 ساله تیم رئال بتیس است. این بازیکن سابقه همکاری با کیکه ستین سرمربی حال حاضر تیم بارسلونا را دارد.

لورون مورون در این فصل 25 بار در رقابت های لالیگا و کوپا دل ری برای تیم رئال بتیس به میدان رفته و موفق شده آمار 10 گل و 3 پاس گل را ثبت کند.

بند آزادی این بازیکن 40 میلیون یورو است که با توجه به رابطه خوب باشگاه بارسلونا با رئال بتیس احتمال دارد طی مذاکراتی این انتقال صورت پذیرد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 24 بهمن 1398
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
ستاره جدید تیم فوتبال بارسلونا کیست؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,020