با تایید کمیته فنی استقلال، وینفرد شفر آلمانی رسما سرمربی تیم فوتبال استقلال شد تا به عنوان جانشین علیرضا منصوریان هدایت آبی پوشان تهرانی را در فصل پیش رو بر عهده بگیرد.

سرمربی استقلال وینفرد شفر شد

اعضای کمیته فنی استقلال به اتفاق وینفرد شفر را بعنوان سرمربی تیم استقلال تایید کردند تا این مربی آلمانی مجوز لازم برای حضور روی نیمکت آبی پوشان را بگیرد. این مربی که در مذاکره مستقیم با مدیرعامل استقلال به توافقات اولیه رسیده بود، با مورد تایید قرار گرفتن توسط کمیته فنی در آستانه عقد قرارداد رسمی با استقلال قرار گرفت. کمیته فنی استقلال از ساعت ۱۵ و با حضور افتخاری جلسه‌ای را به منظور بررسی شرایط این مربی آغاز کرد و اعضای این کمیته در حضور افتخاری روی گزینه مورد نظر بحث و تبادل نظر کردند. خروجی این جلسه در نهایت منجر به اعلام موافقت اعضای کمیته فنی استقلال با حضور شفر در تیم استقلال شد. به این ترتیب این مربی ۶۷ ساله اهل کشور آلمان به صورت رسمی سرمربی استقلال شد تا در اولین فرصت با حضور در تهران هدایت آبی پوشان را به صورت رسمی عهده دار شود.سرمربی استقلال وینفرد شفر شد + فیلم در ایرناک سرمربی استقلال وینفرد شفر شد + فیلم در ایرناک

  • تاریخ: دوشنبه, 10 مهر 1396
بازدید : 6,313 بار
سرمربی استقلال وینفرد شفر شد + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,330