وزیر ورزش و جوانان با استعفای امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران موافقت کرد. گزینه های مدیرعاملی استقلال تهران نیز مشخص شد.

استعفای فتحی پذیرفته شد

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که وزیر ورزش و جوانان با استعفای فتحی موافقت کرده و آن را برای هیات مدیره باشگاه جهت تعیین جانشین ارجاع داده است.فتحی از استقلال رفت + گزینه های جانشینی وی در ایرناک فتحی از استقلال رفت + گزینه های جانشینی وی در ایرناک

امیرحسین فتحی ، مدیرعامل استقلال شب گذشته از سمتش استعفا و استعفانامه اش را تقدیم وزیر ورزش کرده بود. اکنون وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که "مسعود سلطانی فر با استعفای فتحی موافقت کرده است".

این استعفا برای هیات مدیره باشگاه استقلال جهت تعیین جانشین فتحی ارجاع شده است.

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد : وزیر همچنین از هیات مدیره خواست تا هر چه سریع تر با پیگیری و استمرار اقدامات صورت گرفته برای بازگشت سرمربی ایتالیایی استقلال ، تلاش های همه جانبه خود را ادامه دهند و موجبات رضایت هواداران را بیشتر فراهم کنند.

گزینه های مدیرعاملی استقلال مشخص شد

ایرنا : قهر استراماچونی و فسخ یک طرفه قرارداد سرمربی ایتالیایی بار دیگر آغازی بر نارضایتی هواداران استقلال از عملکرد مدیران این باشگاه بود و در نهایت روز گذشته «امیرحسین فتحی» استعفای خود را به وزیر ورزش داد و این استعفا صبح امروز (سه شنبه) مورد موافقت قرار گرفت.

پس از قبول استعفای مدیرعامل استقلال مسوولان وزارت ورزش و جوانان به دنبال انتخاب جایگزین مناسب و محبوب برای فتحی هستند و نام سه گزینه به صورت جدی مطرح شده است.

به نظر می رسد مدیرعامل استقلال از میان «علی فتح الله زاده» ، «کاظم اولیایی» و «رضا حسنی خو» خیلی سریع انتخاب خواهد شد و این سه گزینه های نهایی مدیرعاملی آبی پوشان هستند.

علی «فتح الله زاده» و «کاظم اولیایی» از شانس بیشتری برای قبول مدیرعاملی باشگاه استقلال برخوردار هستند.

  • تاریخ: سه شنبه, 19 آذر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 5,136 بار
فتحی از استقلال رفت + گزینه های جانشینی وی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,610