بسیاری از افراد سیگاری برای در امان ماندن از زیان های دخانیات اقدام به ترک آن می کنند؛ اما برای جلوگیری از ابتلا به سرطان ریه، باید اقدامات دیگری نیز انجام داد.

7 نوشیدنی های معجزه آسا برای دفع سموم سیگار در بدن

برخی گزارش ها حکایت از آن دارد که آثار سموم ناشی از مصرف دخانیات بعد از ترک سیگار همچنان در ریه افراد باقی می ماند و اگر ریه این افراد سم زادیی نشود ، در معرض ابتلا به سرطان قرار خواهند گرفت.7 نوشیدنی های معجزه آسا برای دفع سموم سیگار در بدن در ایرناک 7 نوشیدنی های معجزه آسا برای دفع سموم سیگار در بدن در ایرناک

 سایت خبری «بولد اسکای» هند در گزارشی خاطرنشان کرد از آنجا که هدف اول از ترک سیگار پاکسازی ریه ها از آلودگی ناشی از استعمال دخانیات است ، بنابراین اگر این واقعیت نادیده گرفته شود ، افرادی که دخانیات را ترک کرده اند همچنان در معرض ابتلا به سرطان کُشنده ریه قرار خواهند داشت.

 این گزارش مصرف ۷ نوشیدنی از جمله آب هویج ، گریپ فروت ، آب توت وحشی ، پیاز ، زنجبیل ، آب لیمو و آب آناناس را برای کسانی که مصرف دخانیات را ترک کرده اند ، ضروری دانسته است تا افراد ضمن کاهش آثار زیانبار دخانیات بر ریه ها ، آنها را سم زدایی کنند.

منبع : آنا

بازدید : 8,227 بار
7 نوشیدنی های معجزه آسا برای دفع سموم سیگار در بدن
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,860