شبکه اجتماعی توییتر از بامداد امروز چهارشنبه دچار اختلال شد.

دسترسی به توییتر مختل شد

اختلال توییتر در بامداد امروز ، چهارشنبه ، موجب شد بسیاری از کاربران نتوانند وارد حساب کاربری شخصی خود شده و کارهای موردنظرشان را انجام دهند.جزئیات اختلال امروز توییتر در ایرناکجزئیات اختلال امروز توییتر در ایرناک

توییتر به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان ، میزبان بالغ بر یک میلیارد کاربر فعال در کشورهای مختلف جهان بوده است.

این شبکه اجتماعی از بامداد امروز ، چهارشنبه ، در بسیاری از نقاط جهان با اختلالات گسترده ای مواجه شد به گونه ای که دسترسی بسیاری از کاربران و امکان ورود آنها به حساب کاربری و همچنین ورود به سایت های twitter و Tweetdeck با محدودیت مواجه شده است.

واکنش حساب کاربری رسمی توییتر به اختلال امروز

ما هم اکنون از موضوع از دسترس خارج شدن twitter و Tweetdeck باخبر و مطلع بوده و در حال برطرف کردن مشکل مربوطه و بازگشت به حالت عادی هستیم.

بر اساس گزارشی که در وب سایت engadget آمده است ، این اختلالات گسترده در توییتر بیشتر در بخش های شرقی ایالات متحده آمریکا همچون نیویورگ و واشنگتن ، اغلب کشورهای اروپایی و شمال آن در منطقه اسکاندیناوی کاربران را با مشکل مواجه کرده است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 10 مهر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
جزئیات اختلال امروز توییتر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,320