یک زندانی داعشی از فاصله بسیار نزدیک مورد هدف گلوله تک‌تیرانداز قرار گرفت. داعش صحنه‌های آهسته‌ای از فیلم این اعدام را منتشر کرده است.

اعدام به سبک داعش با جلوه های ویژه!

گروه تروریستی داعش فیلمی از لحظه اعدام یکی از زندانیان خود را منتشر کرد. در این ویدئو، قربانی، در حالی که  به درخت بسته شده است از فاصله بسیار نزدیک هدف گلوله قرار می‌گیرد. همانطور که مشاهده خواهید کرد، گلوله به پیشانی زندانی برخورد می‌کند و ناگهان خون  از سر وی سرازیر می‌شود.اعدام به سبک داعش با جلوه های ویژه! + فیلم در ایرناک اعدام به سبک داعش با جلوه های ویژه! + فیلم در ایرناک

گفتنی است؛ بنا بر گزارش ستاد اطلاع رسانی عراق، در روزهای اخیر نیروهای پیشمرگه شماری از زنان و کودکان را که اعضای خانواده عناصر داعشی و دارای تابعیت اروپایی، اسیایی، عربی، افریقایی و امریکای جنوبی هستند، از مرکز شندوخه، که تحت کنترل نیروهای پیشمرگه در شرق العیاضیه است، تحویل گرفتند تا به منطقه تلکیف، تحت نظارت نیروهای عراقی و کمیته های ویژه منتقل شوند.

بازدید : 7,600 بار
اعدام به سبک داعش با جلوه های ویژه! + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,110