سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز تا چهارشنبه در برخی استان ها از افزایش محسوس دما در سواحل شمالی و اردبیل خبر داد.

بارش و رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور

بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 2 روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در سیستان و بلوچستان بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است. به تدریج با شمالی شدن جریان ها روی دریای خزر در غرب سواحل شمالی بارش و کاهش دما پیش بینی می شود.بارش و رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور در ایرناکبارش و رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور در ایرناک

روز یکشنبه در سواحل دریای خزر ، شمال غرب ، برخی مناطق غرب ، دامنه های شرقی زاگرس در استان های اصفهان ، چهارمحال و بختیاری و گهکیلویه و بویراحمد رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

دوشنبه بارش در این مناطق کاهش یافته و فقط در شمال غرب و سواحل شمالی بارش پراکنده روی می دهد.

روزهای سه و چهارشنبه در استان های گیلان ، مازندران و قزوین ودامنه های زاگرس مرکزی در استان های مرکزی و غرب اصفهان بارش های پراکنده پیش بینی می شود. روزهای جمعه و شنبه هفته آینده در سواحل شمالی کشور و اردبیل وزش باد جنوبی و افزایش محسوس دما و یکشنبه آینده کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.

در سایر مناطق کشور تا اواسط هفته آینده روند افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی دریای خزر فردا مواج خواهد بود.

  • تاریخ: شنبه, 03 خرداد 1399
  • برگرفته از: تسنیم
بارش و رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور
4.8
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,710