سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و برف از امروز تا جمعه در 16 استان اعلام کرد : با ورود سامانه بارشی جدید بارش باران و برف سراسر کشور را فرا می گیرد.

پیش بینی هواشناسی از وضعیت آب و هوای کشور

بر اساس جدیدترین نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز برای برخی مناطق خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، استان های واقع در نوار غربی ، زاگرس مرکزی و جنوبی ، بخش هایی از کرمان و یزد و ارتفاعات البرز مرکزی و بخش هایی از مرکز بارش پراکنده پیش بینی می شود.بارش برف و باران در بیشتر نقاط کشور در ایرناکبارش برف و باران در بیشتر نقاط کشور در ایرناک

فردا پنجشنبه در استان های کردستان ، کرمانشاه ، نیمه جنوبی آذربایجان غربی ، جنوب آذربایجان شرقی ، زنجان ، همدان ، لرستان ، مرکزی ، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی در استان های چهارمحال و بختیاری ، فارس ، غرب اصفهان ، نیمه غربی کرمان ، جنوب یزد و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از بعدازظهر روز جمعه با عبور سامانه بارشی از غرب کشور برای بخش هایی از شمال غرب ، غرب و به تدریج جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی بارش باران گاهی با رعدوبرق پیش بینی می شود.

شنبه هفته آینده با تشدید فعالیت این سامانه بارشی ، در اکثر مناطق نیمه غربی کشور بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد به نسب شدید و در مناطق مرتفع بارش برف پیش بینی می شود. روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده این سامانه در اکثر مناطق کشور فعال خواهد بود.

امروز آسمان تهران نیمه ابری گاهش همراه با با وزش باد و احتمال بارش پراکنده ، فردا ابری در برخی ساعات بارش باران و احتمال رگبار و رعدوبرق ، و جمعه نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد با احتمال بارش پراکنده پیش بینی شده است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 06 فروردين 1399
  • برگرفته از: تسنیم
بارش برف و باران در بیشتر نقاط کشور
4.8
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,970