تروریست‌های داعش که روزگاری با ترفندهای مختلف سعی در جذب نیرو از سراسر دنیا داشتند فکر نمی‌کردند که روزی مجبور شوند با پوشش زنانه از مخفیگاه‌های خود خارج شوند.

داعش به زبان فارسی شعر می خواند!

داعش در عراق و سوریه، روزهای آخر خود را سپری می‌کند. در جبهه عراق، شهر الحویجه، به همت ارتش و نیروهای مردمی عراق مراحل آزادسازی را طی می‌کند و در سوریه ارتش این کشور در حال مبارزه برای رهایی کامل دیرالزور از چنگ تروریست‌های داعش است.داعش به زبان فارسی شعر می خواند! + فیلم در ایرناک داعش به زبان فارسی شعر می خواند! + فیلم در ایرناک

روزهایی نه چندان دور، گروهک تکفیری داعش خیالات خامی در سر می‌پروراند. اعضای این گروهک هر از گاهی در فیلم‌های تبلیغاتی ظاهر می‌شدند و به زبان‌های گوناگون، مردم نقاط مختلف را تهدید می‌کردند. جمهوری اسلامی ایران نیز یکی از کشورهایی بود که چندین بار به‌اصطلاح از سوی داعش تهدید شد. این گروهک هر از گاهی به زبان فارسی ویدئوهایی منتشر می‌کرد و در آن لاف حمله به ایران را می‌زد.

از جمله ویدئوهای تبلیغاتی داعش، فیلمی است که در آن به‌اصطلاح سرودی به زبان فارسی توسط اعضای این گروهک خوانده شده است؛ فیلمی که در آن از حمایت قاطع از خلیفه خودخوانده داعش دم زده می‌شود. در این فیلم، سرهنگ گل مُراد سامیمویج، فرمانده پلیس ویژه تاجیکستان که از اواخر فروردین 94 ناپدید شده بود، ضمن اعلام رسمی پیوستنش به داعش، شدیدا غرب را مورد حمله قرار می‌دهد. او در بخش انتهایی ویدئو به زبان فارسی می‌گوید: "وطن چیست؟، ملت چیست؟ وطن ما اسلام و خلافت است. دین ما اسلام است وطن ما اسلام است. ما برای اسلام هیچ کس را نمی شناسیم".

گروهکی که روزی با این ابزار سعی در جذب نیرو از سراسر دنیا داشت فکرش را هم نمی‌کرد که روزی برای زنده ماندن مجبور باشد با پوششی زنانه از دیروالزور فرار کند.

در ادامه شعر خوانی داعش به زبان فارسی را از نظر می‌گذرانید. 

بازدید : 3,992 بار
داعش به زبان فارسی شعر می خواند! + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,070