وزیر راه و شهرسازی زمان افتتاح پروژه مترو کرج هشتگرد را اعلام کرد.

بهره برداری از مترو هشتگرد در سال 98

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه قطار برقی گلشهر_هشتگرد بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیک داشته است، گفت:این پروژه در اواسط تابستان سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.افتتاح مترو هشتگرد در سال 98 در ایرناک افتتاح مترو هشتگرد در سال 98 در ایرناک

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در حاشیه بازدید از قطار برقی گلشهر_هشتگرد در جمع خبرنگاران، گفت:قطار برقی هشتگرد یکی از پروژه های متفاوت و با کیفیت کشور و واقع در استان البرز است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این مطلب که این پروژه بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اظهار امیدواری کرد که این طرح اواسط تابستان سال 98 قابلیت به بهره برداری رسیدن را دارد.

وی با بیان اینکه تمام مسئولان استانی و کشوری خواستار تکمیل هرچه سریع تر این پروژه هستند, ادامه داد:بهره برداری از این پروژه با توجه به بحث تملکات و آزادسازی پروژه و همچنین تامین زیرساخت ها زمان بر شده ولی با رفع موانع با سرعت بیشتری در حال انجام است.

این مسئول تصریح کرد:این پروژه تا کنون بیش از 78 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تکمیل آن نیز تقریبا فراهم شده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد:با تزریق نقدینگی به این پروژه پیش بینی می شود متروی هشتگرد تا اواسط تابستان به بهره برداری برسد؛ مردم این اطمینان را داشته باشند که با تمام توان برای تسریع در تکمیل این پروژه تلاش می کنیم و هیچ کم کاری ای در این حوزه وجود ندارد.

وی با بیان این مطلب که علاوه بر این خط دوم راه اهن کرج - قزوین هم در حال تکمیل است، توضیح داد:این امکانات در کنار پروژه های اتوبانی کمک میکند بار ترافیکی محور کرج - قزوین کاهش یابد.

اسلامی با اشاره به وضعیت جاده طالقان افزود:موانع اجرایی این پروژه برطرف شده و سال آینده به بهره برداری می رسد؛ امیدوارم طبیعت بکر و زیبای طالقان به خاطر اجرای این پروژه آسیب نبیند و شاهد تخریب زیبایی های این شهرستان نباشیم.

  • تاریخ: پنج شنبه, 23 اسفند 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 901 بار
افتتاح مترو هشتگرد در سال 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,660