بازیگرانی چون الناز شاکردوست ، لیندا کیانی ، پرویز پرستویی و پسرش ، محسن کیایی ، سانیا سالاری ، مهران احمدی ، افسانه چهره آزاد ، عایشه گل و... در مراسم اکران خصوصی فیلم مطرب حضور داشتند.

اکران فیلم مطرب بعد از یک هفته تاخیر از شب گذشته 15 آبان ماه در سینماهای کشور آغاز شد و در اولین اکران مردمی این فیلم الناز شاکردوست، پرویز پرستویی ، محسن کیایی ، حسین امیدی و خانواده مصطفی کیایی کارگردان این فیلم حضور داشتند.

مطرب فیلم جدید مصطفی کیایی است که با حضور بازیگران سرشناس دنیای بازیگری جلوی دوربین رفت و این روزها در حال سپری کردن مراحل فنی است تا آماده نمایش شود.

اگر شما هم جزو آن دسته از طرفداران الناز شاکردوست هستید در ادامه این مطلب میتوانید چند عکس از کودکی الناز شاکردوست را ببینید.

مسعود فراستی ضمن انتقادهای تند و تیز از فیلم نرگس آبیار با ادبیاتی که درباره قوم بلوچ و خاندان ریگی به کار برد با موجی از انتقادها روبرو شد .

چشم رنگی های زن سینمای ایران اگرچه تعداد کمی دارند اما برای بسیاری از مردم به دلیل زیبایی ظاهری، ستاره شدن در سینما و بازی های جذابی که انجام داده اند به خوبی شناخته شده اند.

امروز 7 تیر همزمان با سالروز تولد الناز شاکردوست و سهراب شهید ثالث از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

الناز شاکردوست صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی به مناسبت کادوی روز تولدش به روز کرد و درخواست کادویی متفاوت از طرفدارانش داشت.

صفحه1 از5
کاربران آنلاین : 6,880