مطرب فیلم جدید مصطفی کیایی است که با حضور بازیگران سرشناس دنیای بازیگری جلوی دوربین رفت و این روزها در حال سپری کردن مراحل فنی است تا آماده نمایش شود.

اگر شما هم جزو آن دسته از طرفداران الناز شاکردوست هستید در ادامه این مطلب میتوانید چند عکس از کودکی الناز شاکردوست را ببینید.

مسعود فراستی ضمن انتقادهای تند و تیز از فیلم نرگس آبیار با ادبیاتی که درباره قوم بلوچ و خاندان ریگی به کار برد با موجی از انتقادها روبرو شد .

چشم رنگی های زن سینمای ایران اگرچه تعداد کمی دارند اما برای بسیاری از مردم به دلیل زیبایی ظاهری، ستاره شدن در سینما و بازی های جذابی که انجام داده اند به خوبی شناخته شده اند.

امروز 7 تیر همزمان با سالروز تولد الناز شاکردوست و سهراب شهید ثالث از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

الناز شاکردوست صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی به مناسبت کادوی روز تولدش به روز کرد و درخواست کادویی متفاوت از طرفدارانش داشت.

سری به صفحه اینستاگرام الناز شاکردوست زدیم و جدیدترین عکس های او را با ژست هایی متفاوت برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سراسر شب به کارگردانی فرزاد موتمن با بازی الناز شاکردوست و سینا حجازی ا شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از5
کاربران آنلاین : 5,900