مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پیش بینی هواشناسی از وضعیت آب و هوای مرزهای خسروی و مهران را تشریح کرد.

قبر امام حسین (ع) بر عکس ضریح های پاک دیگر دارای شش گوشه است و علت شش گوشه بودن، بدینسان نقل شده که جسم فرزندان سید و سالار شهیدان در آنجا مدفون شده است.

اعمال ماه محرم از شب و روز اول ماه محرم تا روز دهم، روز عاشورا در کتاب مفاتیح الجناح ضیخ قمی به دو بخش اعمال خاص و اعمال روزها تقسیم می شود که در زیر برایتان شرح می دهیم.

علم ، پنجه ، سقاخانه و کتل از جمله نمادهایی در عاشورا می باشند که گویی امروزه از پشت یک ذره بین نظاره گر آن ها هستید. هر سال علم های عاشورایی گسترده تر و پرطمطراق تر می شوند.

توصیه می شود این بخش از سلامت ایرناک را مطالعه کنید و برای کاهش مصرف پلاستیک در ماه های عزاداری محرم و صفر و حفظ محیط زیست نکات زیر را رعایت نمایید.

گسترش بازتاب خودسوزی دختر آبی در فضای مجازی بسیار وسیع بود و با واکنش بیشتر سلبریتی ها همراه شد. صبا کمالی هم در این خصوص پستی را به اشتراک گذاشت که حسابی حاشیه ساز شد.

دادستان فردیس در صفحه اینستاگرام خود با اعلام اینکه قمه زنی جرم است از مردم خواست در صورت مشاهده مراسم قمه زنی به مراجع انتظامی اطلاع دهند.

به بهانه آغاز ماه محرم مروری بر ماندگارترین سریال های محرمی تلویزیون در چند سال اخیر داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه ما باشید.

صفحه1 از7
کاربران آنلاین : 5,410