در ادامه با بیوگرافی بازیگران سریال محرمی مرضیه و تصاویر آن ، از عکس پژمان بازغی و ماه چهره خلیلی تا گوهر خیراندیش و خلاصه داستان سریال مرضیه را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی دزد و پری 2 با بازی بهنوش بختیاری، ارژنگ امیرفضلی و امیرحسین صدیق با شما در ایرناک خواهیم بود.

امیرحسین صدیق عکسی از بازی در فیلم طبقه دوم را با همراهانش به اشتراک گذاشت که در این عکس او را در نقش یک روحانی می بینید.

در ادامه خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال دنیای گمشده به کارگردانی امین امانی و تهیه کنندگی شاهرخ نوبخت را در ایرناک ببینید.

مرضیه برومند با انتشار عکسی از امیرحسین صدیق آقای پدر زیزی گولو در کنار همسرش خبر ازدواج آقای بازیگر را به اشتراک گذاشت.

سریال بی قرار به کارگردانی فلورا سام با بازی لاله اسکندری ، محمدرضا شریفی نیا و سارا خوئینی ها به زودی روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد امیرحسین صدیق و حبیب الله بهمنی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

از نقش آفرینی زیبای پرویز پرستویی در فیلم مامولک تا ظاهر شدن محمدرضا گلزار و سایر سوپر استار ها درقالب یک روحانی را در ادامه مشاهده میکنید.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 5,220