چند روز پیش بود که ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد و عرفان معلا پسر نوجوانی که در بستر بیماری به سر میبرد از آرزویش برای دیدار با امین حیایی از نزدیک در این ویدئو صحبت کرد.

امین حیایی که در جدیدترین تجربه بازی در نمایش خانگی با سریال ساخت ایران 2 موفقیت زیادی کسب کرده بود بار دیگر با سریال آقازاده به نمایش خانگی می آید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی جانان به کارگردانی کامران قدکچیان و بازی امین حیایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مهمان مامان به کارگردانی داریوش مهرجویی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در میان زوج های سینمای ایران هم چنین حکایتی صدق میکند و با وجود گذشت سالهای زیادی از عمر زندگی مشترکشان فرزندی ندارند و گویا درباره بچه دار نشدن با هم به توافق رسیده اند.

شعله ور فیلمی به کارگردانی حمید نعمت الله ، تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله از امروز 19 تیرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

بعد از حرکات نمایشی فوق العاده ای که سامان قنبری در این برنامه انجام داد امین حیایی هم هوس موتورسواری به سرش زد و برای امتحان کردن موتور سامان روی صحنه عصر جدید آمد.

امین حیایی 49 ساله شد و با انتشار عکسی از دوستانش برای ترتیب دادن یک جشن تولد فوق العاده تشکر کرد.

صفحه1 از4
کاربران آنلاین : 5,680