شاید فونت فارسی گوگل کروم و فایرفاکس کمی زشت و ناخوشایند می باشد که می تواند احساس بدی به هر یک از ما بدهد.از این رو در این مطلب از ایرناک ما قصد داریم شما را با نحوه تغییر فونت پیش فرض کروم و فایرفاکس آشنا سازیم.

بنابر اعلام مدیرعامل اینستاگرام لایک های این شبکه اجتماعی به زودی ناپدید می شود.

با این حال اگر به فکر ایمن کردن حساب اینستاگرام خود هستید در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک قصد داریم شما را با 4 روش جلوگیری از هک اینستاگرام آشنا سازیم.

یکی از سوالاتی که ممکن است برای کاربران این شبکه اجتماعی ایجاد شود، نحوه دیلیت اکانت توییتر است. به همین دلیل در ادامه این مطلب از ایرناک قصد داریم شما را با نحوه حذف اکانت توییتر در کامپیوتر و موبایل آشنا سازیم. همراه ما باشید.

اگر شما به دنبال جای مناسبی برای مودم خود در خانه هستید و نمی دانید که مودم را در چه جایی از خانه قرار دهید، در ادامه این مطلب از ایرناک شما را آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

یکی از سوالاتی که برای کاربران جیمیل ایجاد می شود، تغییر رمز جیمیل می باشد که در طی بروز رسانی های جدید بصری جیمیل، این فرآیند را کمی سخت کرده است.در ادامه این مطلب از ایرناک قصد داریم شما را با ترفند تغییر پسورد جیمیل آشنا سازیم.

مودم Netgear Nighthawk X10 AD7200 که مودم هوشمند و قدرتمند می باشد با کد اختصاصی R9000 شناخته شده است که این مودم برای خانه و شرکت های بزرگ طراحی و ساخته شده است.

اگر شما قصد استفاده اینترنت با استفاده از مودم دارید، در ادامه این مطلب از ایرناک قصد داریم شما را با آموزش تنظیمات اولیه مودم آشنا سازیم. همراه ما باشید.

صفحه1 از17
کاربران آنلاین : 5,380