اس ام اس و مطالب جالب و خواندنی درباره بازگشایی مدارس

براساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی در سراسر کشور از امروز باز می شوند.

روز اول مدسه برای برخی از دانش آموزان به علت مواجه شدن با چیزهای جدید مثل معلم های جدید، دوستان جدید یا حتی شاید مدرسه ای جدید ترسناک و اضطراب آور خواهد بود.در ادامه این بخش از ایرناک به این موضوع مهم پرداخته ایم .

والدین باید در انتخاب سرویس مدرسه کودکان بی نهایت سخت گیری کرده و به سادگی از کنار نکاتی که به ظاهر بی اهمیت هستند نگذرند. در این بخش از ایرناک شما را با ویژگی های یک سرویس مدرسه خوب آشنا می کنیم.

به مناسبت فرارسیدن اولین روز مهر و بازگشایی مدارس سری به صفحه هنرمندان زدیم و تصاویری دیدنی از اولین روز مدرسه این چهره ها و فرزندانشان را برایتان گردآوری کرده ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس حال و هوایی خاص برای دانش آموزان دارد که در این مطلب دو آهنگ خاطره انگیز همشاگردی سلام و بوی ماه مهر را جهت دانلود در اختیار شما کاربران گرامی سایت ایرناک قرار داده ایم.

قبل از خرید کفش مدرسه، همیشه یونیفرم مدرسه را بررسی کنید و اگر سوالی دارید از معلم فرزندتان بپرسید. کودکان کفش های مدرسه شان را ساعت های زیادی از روز می پوشند به همین دلیل باید در خرید آن دقت لازم را داشته باشید.

با فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس والدین به فکر خرید بهترین نوع کیف برای کودکان خود می افتند. انتخاب نادرست کیف باعث ایجاد مشکلات حرکتی و آسیب به ستون فقرات کودکان در بلند مدت می شود.

در ادامه جدیدترین و جالب ترین اس ام اس های ویژه برای بازگشایی مدارس را برای شما گرداوری کرده ایم که در ادامه خواهید خواند.

کاربران آنلاین : 7,760