در ادامه با بیوگرافی کامل ندا نوری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و نقش فرشته همسر آقای امیری در فوق لیسانسه ها به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی ندا نوری با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل شیما بخشنده چهره پرداز و طراح گریم سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و بیوگرافی کیوان پورمحمد تقی همسرش و فیلمشناسی شیما بخشنده چهره پرداز با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل شیما بخشنده عروسک گردان و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و بازیگر سریال ستایش و فوق لیسانسه ها و عروسک گردان کلاه قرمزی به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی شیما بخشنده با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل شیما جهانگیری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و بازیگر سریال فوق لیسانسه ها به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی شیما جهانگیری با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل مریم سرمدی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و سریال فوق لیسانسه ها به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی مریم سرمدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل فرخنده فرمانی زاده بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی فرخنده فرمانی زاده با شما در ایرناک خواهیم بود.

در میان بازیگران زن سینمای ایران چهره های زیادی وجود دارند که با وجود نزدیک شدن به چهارمین دهه زندگی شان هنوز هم مجردند و به نظر میرسد تصمیمی برای ازدواج و ورود به دنیای متاهلی ندارند.

در ادامه با بیوگرافی کامل تبسم هاشمی مجری و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی تبسم هاشمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از45
کاربران آنلاین : 3,660